Anabolizéry a NO doplňky

 
 • Řadit dle:
  • Originální bulharský Tribulus Terrestris s garantovaným obsahem 60% protodioscinu
    
   Produkt je pravidelně v každé šarži (před uvolněním k prodeji) testován na nepřítomnost hormonů a prohormonů v akreditované laboratoři.

   Hlavním benefitem originálního bulharského VemoHerb Tribulus je vysoký obsah steroidního saponinu Protodioscinu (standardizace na 60%), což je v současné době v rámci celosvětového měřítka jeden z nejsilnějších dostupných extraktů z obsahem Protodioscinu na trhu (POZOR – nezaměňovat s celkovými saponiny!) Standardizovaný obsah Protodioscinu je garancí nízkého obsahu ostatních méně účinných saponinů jako je Protogracilin a další, dále je limitován obsah flavonoidů (vždy pod 10%) a taninů (vždy pod 10%).
    
   Více se o bulharském tribulu dovíte na stránkách eFIA.cz.

   Originální  bulharský Tribulus, skutečná garance účinku

   Ne každý ví, že Tribulus Terrestris je rostlina, kterou můžeme nalézt v několika částech světa, jako jsou USA, jižní Amerika, Mexiko, Španělsko, Indie, Čína a Bulharsko. Ještě méně je veřejnosti známo, že bulharský Tribulus má úplně jiné vlastnosti, než Tribulus z ostatních částí světa. Originální bulharský Tribulus obsahuje 40-60x vyšší množství Protodioscinu v sušině oproti Tribulusu z ostatních částí světa. Z tohoto důvodu je také bulharský Tribulus jako surovina několikanásobně dražší.  Uvedený rozdíl ve složení je dán odlišným genotypem rostliny, obdobím sklizně atd. Proto je také např. činský nebo indický tribulus využíván k odlišným účelům jako je diuretické působení atd.  U těchto produktů není garantován obsah Protodioscinu, ale jsou obvykle uváděny pouze celkové saponiny, protože obsah Protodioscinu je minimální.

   Jak poznám originální bulharský Tribulus?

   V současné době existují v Bulharsku pouze dva hlavní producenti nabízející extrakty s vysokým obsahem  Protodioscinu: VemoHerb Tribulus (60% Protodioscin) a Sopharma Tribestan (průměr 54-55% Protodioscin/Protogracilin). Společnost Vemo99 Ltd. (1996) je držitelem speciální technologie na extrakci Tribulus Terrestris s garantovaným obsahem 60% čistého Protodioscinu.

   POZOR – nikdy nezaměňujte obsah čistého Protodioscinu s  obsahem celkových saponinů. Saponiny jsou pouze všeobecným pojmem, takže např. i 95% extrakt s obsahem saponinů, může obsahovat pouze 1,5 % Protodioscinu! Důvodem je zmíněný původ suroviny.
    
    
   Balení: 90 kapslí (40,5 g)

   Dávkování: Základní dávka je 3 – 6 kapslí denně ve 3 dávkách po 1-2 kapslích. Zapijte dostatečně vodou. 

   Další možnosti dávkování: Silové sporty a kulturistika: 8-týdenní kůra
   VemoHerb Tribulus je doporučováno dávkovat v osmitýdenních kůrách s dvoutýdenní přestávkou. Plná denní dávka je 10-15 mg na 1 kg tělesné hmotnosti, rozdělená do tří dávek během dne.
   Pokud je Vaše hmotnost například 80 kg, je Vaše dávka 800 – 1200 mg denně = 4 – 6 kapslí denně, to znamená 3 x denně 1-2 kapsle.
   Pokud je Vaše hmotnost například 100 kg, je Vaše dávka 1000 – 1500 mg denně = 6 – 8 kapslí denně, to znamená 3 x denně 2 - 3 kapsle.
   Po ukončení osmitýdenní kůry doporučujeme dvoutýdenní přestávku, následně  doporučujeme celý cyklus zopakovat.

    
   Upozornění: Dodržujte doporučený postup dávkování! Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Ukládejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Nenahrazuje pestrou stravu. Skladujte na suchém, tmavém místě do 25°C.
    


   Výživové údaje:
    
    Počet dávek v balení: 11 - 30
    1 kapsle
    Standardizovaný extrakt bulharského Tribulus Terrestris
    s obsahem 60% furostanolového saponinu, determinovaného
    jako Protodioscin
    200 mg
    
    
   Složení: 1 veganská kapsle (hydroxypropylmethylcelulóza) obsahuje: 200 mg suchý standardizovaný extrakt bulharského Tribulus Terrestris s obsahem 60% furostanolového saponinu, determinovaného jako protodioscin, zahušťovadlo maltodextrin, protispékavé látky stearan hořečnatý a fosforečnan vápenatý.
    


   Doplněk stravy.
   Dostupnost: Na skladě
   Můžeme doručit do
   20.3.2019
   • Cena:
   • 675 Kč
   • HARDCORE SET (Pre Train V2 330g modrá malina + PUMP 80 kapslí)
  • PRE-TRAIN
    
   CÍL: ÚČINNÁ PŘED-TRÉNINKOVÁ STIMULACE + MAXIMÁLNÍ INTENZITA VÝKONU
    
   Pre-Train V2 je druhá generace jednoho z nejprodávanějších a nejlépe hodnocených před-tréninkových stimulátorů na britském trhu!
    
   V jedné dávce najdete 4500 mg L-citrulinu, 2000 mg beta-alaninu, 1500 mg trimethylglicinu/betainu, dvě formy kofeinu (bezvodý kofein a kofein di-malát, celkem 350 mg), astragin, extrakt z ječmene, z luštěniny Thermopsis montana a vitamíny skupiny B.
    
   SPECIFIKUM: ZAPOJENÍ MAXIMÁLNÍHO POČTU STIMULAČNÍCH METABOLICKÝCH DRAH
    
   Receptura tohoto produktu je založená na celkem patnácti (!) aktivních složkách koncentrovaných na maximální podporu a nabuzení organismu před tréninkem – výdrž, sílu, energii a soustředění.
    
   Účinek těchto látek souvisí s doplněním energetické hladiny, krevním oběhem, okysličením těla, uvolněním a rozšířením cév, posílením výdrže a regenerací. Přírodní extrakty a vitamíny skupiny B navíc nepodporují kondici jen v rámci tréninku, ale dlouhodobě. Veškeré použité ingredience jsou špičkové kvality, samozřejmostí je fermentační původ u použitých aminokyselin.
    
   Hlavní benefity produktu:
    
   - No.1 Před-tréninkový stimulátor ve Velké Británii
   - 15 klíčových před-tréninkových složek
   - Zapojení maximálního počtu stimulačních metabolických drah
   - 100% Fermentovaná forma použitých aminokyselin
   - Produkt obsahuje pouze efektivní složky v prověřených a účinných dávkách
   - Nejvyšší rating použitých surovin
   - Made in Canada
    
   Produkt je určený pro všechny jedince zaměřené na:
    
   - Efektivní před-tréninkovou stimulaci
   - Maximální tréninkový výkon
   - Svalový objem a síla
    
   ADAPT NUTRITION – BE STRONG, ADAPT
    
   Produkty, které fungují. To je hlavním mottem profesionální značky sportovní výživy Adapt Nutrition. Zakladatelem je britský specialista Adam Dickinson, který využil své dlouholeté zkušenosti v oboru, a v roce 2014 založil nezávislou značku zaměřenou výhradně na funkčnost. Sofistikovaná struktura společnosti a exkluzivní kosmopolitní vztahy umožňují dosah na nejvyšší možnou kvalitu vzhledem k nejvyššímu ratingu surovin i k nejnovějším vědeckým poznatkům a vývoji. Centrální sídlo společnosti je ve Velké Británii, produkty jsou vyráběny na renomovaných výrobních linkách v Kanadě. Samotný název značky vychází z pojmu adaptace. Má-li se i Vaše tělo přizpůsobit Vašim cílům, vyžaduje správnou výživu ve správný čas tak, aby dobře zvládlo stres a zatížení, které na něj během tělesného tréninku ukládáte. A přesně k tomuto účelu jsou všechny produkty značky Adapt Nutrition sestaveny.
    
   Vysoký obsah kofeinu 350 mg/11 g (1 dávka) Nevhodné pro děti, mladistvé do 18 let, těhotné a kojící ženy.
    
    
   Balení: 330 g
    
   Dávkování: smíchejte 11 g (cca 1 odměrka) s 200 ml vody a vypijte 30-45 min. před tréninkem na lačno. UPOZORNĚNÍ: Jedná se o velmi účinnou a silnou kombinaci stimulátorů. Produkt nedávkujte v pozdějších večerních hodinách, kdy by mohl způsobit silnou nespavost.
    
   Upozornění: Může obsahovat stopy mléka a suchých skořápkových plodů. Pokud trpíte alergiemi, intolerancemi nebo užíváte léky, konzultujte před použitím s vaším lékařem. Neužívejte produkt, pokud se necítíte dobře! Není náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučenou dávku! Skladujte v suchu, chladu, mimo dosah dětí, pevně uzavírejte.
    


   Výživové údaje:
    
    Počet dávek v balení: 30 x 11 g
    v 11 g (% RHP*)
    4500 mg
    2000 mg
    bezvodý betain (trimethylglicine)
    1500 mg
    (1000 mg
    bezvodý kofein 
    300 mg
    140 mg
    140 mg
    100 mg, 125 %*
    kofein di-malát
    50 mg
    50 mg
    Astragin [patentovaný extrakt ženšenu nepravého (Panax notoginseng) a
    kozince blanitého (Astragalus membranaceus)]
    50 mg
    extrakt z luštěniny Thermopsis montana 
    20 mg
    14 mg, 1000%*
    10 mg, 63 %*
    85 μg, 340 %*
   *Referenční hodnota příjmu vitamínů a minerálních látek. Balení obsahuje 30 dávek.
    
    
   Složení v 1 dávce (11g): L-citrulin (4500 mg), beta alanin (2000 mg), bezvodý betain (trimethylglicine 1500 mg), L-taurin (1000 mg), bezvodý kofein (300 mg), prášek z pomerančovníku hořkého (Citrus aurantium) (140 mg), extrakt z ječmene (140 mg), kyselina askorbová (vitamín C 100 mg, 125 %*), kofein di-malát 50 mg, L-theanin (50 mg), Astragin [patentovaný extrakt ženšenu nepravého (Panax notoginseng) a kozince blanitého (Astragalus membranaceus)] (50 mg), extrakt z luštěniny Thermopsis montana (20 mg), pyridoxin hydrochlorid (vitamín B6 14 mg, 1000%*), niacin (vitamín B3 10 mg, 63 %*), kyanokobalamin (vitamín B12 85 μg, 340 %*), kyselina kyselina jablečná, aroma modrá malina, sladidlo sukralóza, protispékavé látky oxid křemičitý a křemičitan vápenatý, barvivo brilantní modř FCF.
    
   Doplněk stravy, se sladidlem.
    

    
    
   PUMP
    
   CÍL: ULTIMATIVNÍ SVALOVÁ PUMPA A SÍLA
    
   PUMP je pokročilá nestimulační vazodilatační formule určená pro podporu prokrvení svalové hmoty a zvýšení absorpce ostatních látek do těla. Doplněk je určený pro předtréninkovou podporu a lze jej užívat samostatně nebo v hardcore kombinaci s doplňkem Pre-Train.
    
   SPECIFIKUM: EPI-FLOW + ASTRAGIN + L-CITRULIN = PATENTOVANÁ TECHNOLOGIE GARANTUJÍCÍ MAXIMÁLNÍ VÝSLEDKY!
    
   PUMP obsahuje patentem chráněný extrakt ze zeleného čaje EPI-flow + patentem chráněný AstraGin® (speciálně extrahované saponiny z Astragalu a Ženšenu nepravého) + L-citrulin. Touto prověřenou kombinací je zaručený maximální možný účinek, který je až o 60% vyšší oproti standardním formám NO a NOS systémů.
    
   Hlavní benefity produktu:
    
   - Patentovaná vasodilatační technologie
   - Ultimativní svalová pumpa
   - Neobsahuje kofein
   - Produkt obsahuje pouze efektivní složky v prověřených a účinných dávkách
   - Nejvyšší rating použitých surovin
   - Made in Canada
    
   Produkt je určený pro všechny jedince zaměřené na:
    
   - Maximální tréninkový výkon
   - Prokrvení svalové hmoty
   - 100% efektivní trénink
   - Svalový objem a síla
   - Rychlá potréninková regenerace
    
   ADAPT NUTRITION – BE STRONG, ADAPT
    
   Produkty, které fungují. To je hlavním mottem profesionální značky sportovní výživy Adapt Nutrition. Zakladatelem je britský specialista Adam Dickinson, který využil své dlouholeté zkušenosti v oboru, a v roce 2014 založil nezávislou značku zaměřenou výhradně na funkčnost. Sofistikovaná struktura společnosti a exkluzivní kosmopolitní vztahy umožňují dosah na nejvyšší možnou kvalitu vzhledem k nejvyššímu ratingu surovin i k nejnovějším vědeckým poznatkům a vývoji. Centrální sídlo společnosti je ve Velké Británii, produkty jsou vyráběny na renomovaných výrobních linkách v Kanadě. Samotný název značky vychází z pojmu adaptace. Má-li se i Vaše tělo přizpůsobit Vašim cílům, vyžaduje správnou výživu ve správný čas tak, aby dobře zvládlo stres a zatížení, které na něj během tělesného tréninku ukládáte. A přesně k tomuto účelu jsou všechny produkty značky Adapt Nutrition sestaveny.
    
   Více o složce AstraGin® zde:
    
    
    
   Balení: 80 kapslí 

   Dávkování: berte 4 kapsle před tréninkem.
    
   Upozornění: Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Nenahrazuje pestrou stravu. Skladujte v suchu a chladu, mimo dosah dětí. Může obsahovat stopy mléka, lepku a suchých skořápkových plodů.
    


   Výživové údaje:
    
    Počet dávek v balení: 20 x 4 kapsle
    ve 4 kapslích
    2200
    300 mg
    Astragin [patentovaný extrakt ženšenu nepravého (Panax notoginseng) a   kozince blanitého (Astragalus membranaceus)]
    50 mg
   4 kapsle odpovídají jedné dávce. Balení obsahuje 20 dávek.
    
    
   Složení v 1 želatinové kapsli: L-citrulin, EPI-flow (patentovaný extrakt ze zeleného čaje, 95 % polyfenolů), Astragin [patentovaný extrakt ženšenu nepravého (Panax notoginseng) a kozince blanitého (Astragalus membranaceus)], stearát hořečnatý, mouka z hnědé rýže, mikrokrystalická celulóza.
    
   Doplněk stravy.
   Dostupnost: Na skladě
   Můžeme doručit do
   20.3.2019
   • Cena:
   • 1 349 Kč
   • HARDCORE SET (Pre Train V2 330g zelené jablko + PUMP 80 kapslí)
  • PRE-TRAIN
    
   CÍL: ÚČINNÁ PŘED-TRÉNINKOVÁ STIMULACE + MAXIMÁLNÍ INTENZITA VÝKONU
    
   Pre-Train V2 je druhá generace jednoho z nejprodávanějších a nejlépe hodnocených před-tréninkových stimulátorů na britském trhu!
    
   V jedné dávce najdete 4500 mg L-citrulinu, 2000 mg beta-alaninu, 1500 mg trimethylglicinu/betainu, dvě formy kofeinu (bezvodý kofein a kofein di-malát, celkem 350 mg), astragin, extrakt z ječmene, z luštěniny Thermopsis montana a vitamíny skupiny B.
    
   SPECIFIKUM: ZAPOJENÍ MAXIMÁLNÍHO POČTU STIMULAČNÍCH METABOLICKÝCH DRAH
    
   Receptura tohoto produktu je založená na celkem patnácti (!) aktivních složkách koncentrovaných na maximální podporu a nabuzení organismu před tréninkem – výdrž, sílu, energii a soustředění.
    
   Účinek těchto látek souvisí s doplněním energetické hladiny, krevním oběhem, okysličením těla, uvolněním a rozšířením cév, posílením výdrže a regenerací. Přírodní extrakty a vitamíny skupiny B navíc nepodporují kondici jen v rámci tréninku, ale dlouhodobě. Veškeré použité ingredience jsou špičkové kvality, samozřejmostí je fermentační původ u použitých aminokyselin.
    
   Hlavní benefity produktu:
    
   - No.1 Před-tréninkový stimulátor ve Velké Británii
   - 15 klíčových před-tréninkových složek
   - Zapojení maximálního počtu stimulačních metabolických drah
   - 100% Fermentovaná forma použitých aminokyselin
   - Produkt obsahuje pouze efektivní složky v prověřených a účinných dávkách
   - Nejvyšší rating použitých surovin
   - Made in Canada
    
   Produkt je určený pro všechny jedince zaměřené na:
    
   - Efektivní před-tréninkovou stimulaci
   - Maximální tréninkový výkon
   - Svalový objem a síla
    
   ADAPT NUTRITION – BE STRONG, ADAPT
    
   Produkty, které fungují. To je hlavním mottem profesionální značky sportovní výživy Adapt Nutrition. Zakladatelem je britský specialista Adam Dickinson, který využil své dlouholeté zkušenosti v oboru, a v roce 2014 založil nezávislou značku zaměřenou výhradně na funkčnost. Sofistikovaná struktura společnosti a exkluzivní kosmopolitní vztahy umožňují dosah na nejvyšší možnou kvalitu vzhledem k nejvyššímu ratingu surovin i k nejnovějším vědeckým poznatkům a vývoji. Centrální sídlo společnosti je ve Velké Británii, produkty jsou vyráběny na renomovaných výrobních linkách v Kanadě. Samotný název značky vychází z pojmu adaptace. Má-li se i Vaše tělo přizpůsobit Vašim cílům, vyžaduje správnou výživu ve správný čas tak, aby dobře zvládlo stres a zatížení, které na něj během tělesného tréninku ukládáte. A přesně k tomuto účelu jsou všechny produkty značky Adapt Nutrition sestaveny.
    
   Vysoký obsah kofeinu 350 mg/11 g (1 dávka) Nevhodné pro děti, mladistvé do 18 let, těhotné a kojící ženy.
    
   Balení: 330 g
    
   Dávkování: smíchejte 11 g (cca 1 odměrka) s 200 ml vody a vypijte 30-45 min. před tréninkem na lačno.
    
   Upozornění: Může obsahovat stopy mléka a suchých skořápkových plodů. Pokud trpíte alergiemi, intolerancemi nebo užíváte léky, konzultujte před použitím s vaším lékařem. Neužívejte produkt, pokud se necítíte dobře! Není náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučenou dávku! Skladujte v suchu, chladu, mimo dosah dětí, pevně uzavírejte.
    


   Výživové údaje:
    
    Počet dávek v balení: 30 x 11 g
    v 11 g (% RHP*)
    4500 mg
    2000 mg
    bezvodý betain (trimethylglicine)
    1500 mg
    (1000 mg
    bezvodý kofein 
    300 mg
    140 mg
    140 mg
    100 mg, 125 %*
    kofein di-malát
    50 mg
    50 mg
    Astragin [patentovaný extrakt ženšenu nepravého (Panax notoginseng) a
    kozince blanitého (Astragalus membranaceus)]
    50 mg
    extrakt z luštěniny Thermopsis montana 
    20 mg
    14 mg, 1000%*
    10 mg, 63 %*
    85 μg, 340 %*
   *Referenční hodnota příjmu vitamínů a minerálních látek. Balení obsahuje 30 dávek.
    
    
   Složení v 1 dávce (11g): L-citrulin (4500 mg), beta alanin (2000 mg), bezvodý betain (trimethylglicine 1500 mg), L-taurin (1000 mg), bezvodý kofein (300 mg), prášek z pomerančovníku hořkého (Citrus aurantium) (140 mg), extrakt z ječmene (140 mg), kyselina askorbová (vitamín C 100 mg, 125 %*), kofein di-malát (50 mg), L-theanin (50 mg), Astragin [patentovaný extrakt ženšenu nepravého (Panax notoginseng) a kozince blanitého (Astragalus membranaceus)] (50 mg), extrakt z luštěniny Thermopsis montana (20 mg), pyridoxin hydrochlorid (vitamín B6 14 mg, 1000%*), niacin (vitamín B3 10 mg, 63 %*), kyanokobalamin (vitamín B12 85 μg, 340 %*), kyselina kyselina jablečná, jablečné aroma, sladidlo sukralóza, protispékavé látky oxid křemičitý a křemičitan vápenatý, barviva kurkuma a chlorofyl.
    
   Doplněk stravy, se sladidlem.
    
    

    
    
   PUMP
    
   CÍL: ULTIMATIVNÍ SVALOVÁ PUMPA A SÍLA
    
   PUMP je pokročilá nestimulační vazodilatační formule určená pro podporu prokrvení svalové hmoty a zvýšení absorpce ostatních látek do těla. Doplněk je určený pro předtréninkovou podporu a lze jej užívat samostatně nebo v hardcore kombinaci s doplňkem Pre-Train.
    
   SPECIFIKUM: EPI-FLOW + ASTRAGIN + L-CITRULIN = PATENTOVANÁ TECHNOLOGIE GARANTUJÍCÍ MAXIMÁLNÍ VÝSLEDKY!
    
   PUMP obsahuje patentem chráněný extrakt ze zeleného čaje EPI-flow + patentem chráněný AstraGin® (speciálně extrahované saponiny z Astragalu a Ženšenu nepravého) + L-citrulin. Touto prověřenou kombinací je zaručený maximální možný účinek, který je až o 60% vyšší oproti standardním formám NO a NOS systémů.
    
   Hlavní benefity produktu:
    
   - Patentovaná vasodilatační technologie
   - Ultimativní svalová pumpa
   - Neobsahuje kofein
   - Produkt obsahuje pouze efektivní složky v prověřených a účinných dávkách
   - Nejvyšší rating použitých surovin
   - Made in Canada
    
   Produkt je určený pro všechny jedince zaměřené na:
    
   - Maximální tréninkový výkon
   - Prokrvení svalové hmoty
   - 100% efektivní trénink
   - Svalový objem a síla
   - Rychlá potréninková regenerace
    
   ADAPT NUTRITION – BE STRONG, ADAPT
    
   Produkty, které fungují. To je hlavním mottem profesionální značky sportovní výživy Adapt Nutrition. Zakladatelem je britský specialista Adam Dickinson, který využil své dlouholeté zkušenosti v oboru, a v roce 2014 založil nezávislou značku zaměřenou výhradně na funkčnost. Sofistikovaná struktura společnosti a exkluzivní kosmopolitní vztahy umožňují dosah na nejvyšší možnou kvalitu vzhledem k nejvyššímu ratingu surovin i k nejnovějším vědeckým poznatkům a vývoji. Centrální sídlo společnosti je ve Velké Británii, produkty jsou vyráběny na renomovaných výrobních linkách v Kanadě. Samotný název značky vychází z pojmu adaptace. Má-li se i Vaše tělo přizpůsobit Vašim cílům, vyžaduje správnou výživu ve správný čas tak, aby dobře zvládlo stres a zatížení, které na něj během tělesného tréninku ukládáte. A přesně k tomuto účelu jsou všechny produkty značky Adapt Nutrition sestaveny.
    
   Více o složce AstraGin® zde:
    
    
    
   Balení: 80 kapslí 

   Dávkování: berte 4 kapsle před tréninkem.
    
   Upozornění: Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Nenahrazuje pestrou stravu. Skladujte v suchu a chladu, mimo dosah dětí. Může obsahovat stopy mléka, lepku a suchých skořápkových plodů.
    


   Výživové údaje:
    
    Počet dávek v balení: 20 x 4 kapsle
    ve 4 kapslích
    2200
    300 mg
    Astragin [patentovaný extrakt ženšenu nepravého (Panax notoginseng) a   kozince blanitého (Astragalus membranaceus)]
    50 mg
   4 kapsle odpovídají jedné dávce. Balení obsahuje 20 dávek.
    
    
   Složení v 1 želatinové kapsli: L-citrulin, EPI-flow (patentovaný extrakt ze zeleného čaje, 95 % polyfenolů), Astragin [patentovaný extrakt ženšenu nepravého (Panax notoginseng) a kozince blanitého (Astragalus membranaceus)], stearát hořečnatý, mouka z hnědé rýže, mikrokrystalická celulóza.
    
   Doplněk stravy.
   Dostupnost: Na skladě
   Můžeme doručit do
   20.3.2019
   • Cena:
   • 1 349 Kč
  • PRE-TRAIN
    
   CÍL: ÚČINNÁ PŘED-TRÉNINKOVÁ STIMULACE + MAXIMÁLNÍ INTENZITA VÝKONU
    
   Pre-Train V2 je druhá generace jednoho z nejprodávanějších a nejlépe hodnocených před-tréninkových stimulátorů na britském trhu!
    
   V jedné dávce najdete 2455 mg L-citrulinu, 1091 mg beta-alaninu, 818 mg trimethylglicinu/betainu, dvě formy kofeinu (bezvodý kofein a kofein di-malát, celkem 200 mg), astragin, extrakt z ječmene, z luštěniny Thermopsis montana a vitamíny skupiny B.
    
   SPECIFIKUM: ZAPOJENÍ MAXIMÁLNÍHO POČTU STIMULAČNÍCH METABOLICKÝCH DRAH
    
   Receptura tohoto produktu je založená na celkem patnácti (!) aktivních složkách koncentrovaných na maximální podporu a nabuzení organismu před tréninkem – výdrž, sílu, energii a soustředění.
    
   Účinek těchto látek souvisí s doplněním energetické hladiny, krevním oběhem, okysličením těla, uvolněním a rozšířením cév, posílením výdrže a regenerací. Přírodní extrakty a vitamíny skupiny B navíc nepodporují kondici jen v rámci tréninku, ale dlouhodobě. Veškeré použité ingredience jsou špičkové kvality, samozřejmostí je fermentační původ u použitých aminokyselin.
    
   Hlavní benefity produktu:
    
   - No.1 Před-tréninkový stimulátor ve Velké Británii
   - 15 klíčových před-tréninkových složek
   - Zapojení maximálního počtu stimulačních metabolických drah
   - 100% Fermentovaná forma použitých aminokyselin
   - Produkt obsahuje pouze efektivní složky v prověřených a účinných dávkách
   - Nejvyšší rating použitých surovin
   - Made in Canada
    
   Produkt je určený pro všechny jedince zaměřené na:
    
   - Efektivní před-tréninkovou stimulaci
   - Maximální tréninkový výkon
   - Svalový objem a síla
    
   ADAPT NUTRITION – BE STRONG, ADAPT
    
   Produkty, které fungují. To je hlavním mottem profesionální značky sportovní výživy Adapt Nutrition. Zakladatelem je britský specialista Adam Dickinson, který využil své dlouholeté zkušenosti v oboru, a v roce 2014 založil nezávislou značku zaměřenou výhradně na funkčnost. Sofistikovaná struktura společnosti a exkluzivní kosmopolitní vztahy umožňují dosah na nejvyšší možnou kvalitu vzhledem k nejvyššímu ratingu surovin i k nejnovějším vědeckým poznatkům a vývoji. Centrální sídlo společnosti je ve Velké Británii, produkty jsou vyráběny na renomovaných výrobních linkách v Kanadě. Samotný název značky vychází z pojmu adaptace. Má-li se i Vaše tělo přizpůsobit Vašim cílům, vyžaduje správnou výživu ve správný čas tak, aby dobře zvládlo stres a zatížení, které na něj během tělesného tréninku ukládáte. A přesně k tomuto účelu jsou všechny produkty značky Adapt Nutrition sestaveny.
    
   Vysoký obsah kofeinu 200 mg/6 g (1 dávka) Nevhodné pro děti, mladistvé do 18 let, těhotné a kojící ženy.
    
   Balení: 330 g
    
   Dávkování: smíchejte 6g (cca ½ odměrky; sníženo dle legislativy ČR. Originální dávkování je 11 g tj. cca 1 celá odměrka) s 200 ml vody a vypijte 30-45 min. před tréninkem na lačno.
    
   Upozornění: Může obsahovat stopy mléka a suchých skořápkových plodů. Pokud trpíte alergiemi, intolerancemi nebo užíváte léky, konzultujte před použitím s vaším lékařem. Neužívejte produkt, pokud se necítíte dobře! Není náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučenou dávku! Skladujte v suchu, chladu, mimo dosah dětí, pevně uzavírejte.
    


   Výživové údaje:
    
    Počet dávek v balení: 30 x 11 g
    v 6 g (% RHP*)
    2455 mg
    1091 mg
    bezvodý betain (trimethylglicine)
    818 mg
    545 mg
    bezvodý kofein 
    164 mg
    76 mg
    76 mg
    54,5 mg, 68 %*
    kofein di-malát
    27 mg
    27 mg
    Astragin [patentovaný extrakt ženšenu nepravého (Panax notoginseng) a
    kozince blanitého (Astragalus membranaceus)]
    27 mg
    extrakt z luštěniny Thermopsis montana 
    11 mg
    7,6 mg, 545,5%*
    5,5 mg, 34 %*
    46,4 μg, 185,5 %*
   *Referenční hodnota příjmu vitamínů a minerálních látek. Balení obsahuje 55 dávek.
    
    
   Složení v 1 dávce (6g): L-citrulin (2455 mg), beta alanin (1091 mg), bezvodý betain (trimethylglicine 818 mg), L-taurin (545 mg), bezvodý kofein (164 mg), prášek z pomerančovníku hořkého (Citrus aurantium) (76 mg), extrakt z ječmene (76 mg), kyselina askorbová (vitamín C 54,5 mg, 68 %*), kofein di-malát (27 mg), L-theanin (27 mg), Astragin [patentovaný extrakt ženšenu nepravého (Panax notoginseng) a kozince blanitého (Astragalus membranaceus)] (27 mg), extrakt z luštěniny Thermopsis montana (11 mg), pyridoxin hydrochlorid (vitamín B6 7,6 mg, 545,5%*), niacin (vitamín B3 5,5 mg, 34 %*), kyanokobalamin (vitamín B12 46,4 μg, 185,5 %*), kyselina (kyselina jablečná), jablečné aroma, sladidlo sukralóza, protispékavé látky oxid křemičitý a křemičitan vápenatý, barviva kurkuma a chlorofyl. 
    


   Doplněk stravy, se sladidlem.
   Dostupnost: Na skladě
   Můžeme doručit do
   20.3.2019
   • Cena:
   • 799 Kč
  • PRE-TRAIN
    
   CÍL: ÚČINNÁ PŘED-TRÉNINKOVÁ STIMULACE + MAXIMÁLNÍ INTENZITA VÝKONU
    
   Pre-Train V2 je druhá generace jednoho z nejprodávanějších a nejlépe hodnocených před-tréninkových stimulátorů na britském trhu!
    
   V jedné dávce najdete 2455 mg L-citrulinu, 1091 mg beta-alaninu, 818 mg trimethylglicinu/betainu, dvě formy kofeinu (bezvodý kofein a kofein di-malát, celkem 200 mg), astragin, extrakt z ječmene, z luštěniny Thermopsis montana a vitamíny skupiny B.
    
   SPECIFIKUM: ZAPOJENÍ MAXIMÁLNÍHO POČTU STIMULAČNÍCH METABOLICKÝCH DRAH
    
   Receptura tohoto produktu je založená na celkem patnácti (!) aktivních složkách koncentrovaných na maximální podporu a nabuzení organismu před tréninkem – výdrž, sílu, energii a soustředění.
    
   Účinek těchto látek souvisí s doplněním energetické hladiny, krevním oběhem, okysličením těla, uvolněním a rozšířením cév, posílením výdrže a regenerací. Přírodní extrakty a vitamíny skupiny B navíc nepodporují kondici jen v rámci tréninku, ale dlouhodobě. Veškeré použité ingredience jsou špičkové kvality, samozřejmostí je fermentační původ u použitých aminokyselin.
    
   Hlavní benefity produktu:
    
   - No.1 Před-tréninkový stimulátor ve Velké Británii
   - 15 klíčových před-tréninkových složek
   - Zapojení maximálního počtu stimulačních metabolických drah
   - 100% Fermentovaná forma použitých aminokyselin
   - Produkt obsahuje pouze efektivní složky v prověřených a účinných dávkách
   - Nejvyšší rating použitých surovin
   - Made in Canada
    
   Produkt je určený pro všechny jedince zaměřené na:
    
   - Efektivní před-tréninkovou stimulaci
   - Maximální tréninkový výkon
   - Svalový objem a síla
    
   ADAPT NUTRITION – BE STRONG, ADAPT
    
   Produkty, které fungují. To je hlavním mottem profesionální značky sportovní výživy Adapt Nutrition. Zakladatelem je britský specialista Adam Dickinson, který využil své dlouholeté zkušenosti v oboru, a v roce 2014 založil nezávislou značku zaměřenou výhradně na funkčnost. Sofistikovaná struktura společnosti a exkluzivní kosmopolitní vztahy umožňují dosah na nejvyšší možnou kvalitu vzhledem k nejvyššímu ratingu surovin i k nejnovějším vědeckým poznatkům a vývoji. Centrální sídlo společnosti je ve Velké Británii, produkty jsou vyráběny na renomovaných výrobních linkách v Kanadě. Samotný název značky vychází z pojmu adaptace. Má-li se i Vaše tělo přizpůsobit Vašim cílům, vyžaduje správnou výživu ve správný čas tak, aby dobře zvládlo stres a zatížení, které na něj během tělesného tréninku ukládáte. A přesně k tomuto účelu jsou všechny produkty značky Adapt Nutrition sestaveny.
    
   Vysoký obsah kofeinu 200 mg/6 g (1 dávka) Nevhodné pro děti, mladistvé do 18 let, těhotné a kojící ženy.
    
    
   Balení: 330 g
    
   Dávkování: smíchejte 6g (cca ½ odměrky; sníženo dle legislativy ČR. Originální dávkování je 11 g tj. cca 1 celá odměrka) s 200 ml vody a vypijte 30-45 min. před tréninkem na lačno.
    
   Upozornění: Může obsahovat stopy mléka a suchých skořápkových plodů. Pokud trpíte alergiemi, intolerancemi nebo užíváte léky, konzultujte před použitím s vaším lékařem. Neužívejte produkt, pokud se necítíte dobře! Není náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučenou dávku! Skladujte v suchu, chladu, mimo dosah dětí, pevně uzavírejte.
    


   Výživové údaje:
    
    Počet dávek v balení: 30 x 11 g
    v 6 g (% RHP*)
    2455 mg
    1091 mg
    bezvodý betain (trimethylglicine)
    818 mg
    545 mg
    bezvodý kofein 
    164 mg
    76 mg
    76 mg
    54,5 mg, 68 %*
    kofein di-malát
    27 mg
    27 mg
    Astragin [patentovaný extrakt ženšenu nepravého (Panax notoginseng) a
    kozince blanitého (Astragalus membranaceus)]
    27 mg
    extrakt z luštěniny Thermopsis montana 
    11 mg
    7,6 mg, 545,5%*
    5,5 mg, 34 %*
    46,4 μg, 185,5 %*
   *Referenční hodnota příjmu vitamínů a minerálních látek. Balení obsahuje 55 dávek.
    
    
   Složení v 1 dávce (6g): L-citrulin (2455 mg), beta alanin (1091 mg), bezvodý betain (trimethylglicine 818 mg), L-taurin (545 mg), bezvodý kofein (164 mg), prášek z pomerančovníku hořkého (Citrus aurantium) (76 mg), extrakt z ječmene (76 mg), kyselina askorbová (vitamín C 54,5 mg, 68 %*), kofein di-malát 27 mg, L-theanin (27 mg), Astragin [patentovaný extrakt ženšenu nepravého (Panax notoginseng) a kozince blanitého (Astragalus membranaceus)] (27 mg), extrakt z luštěniny Thermopsis montana (11 mg), pyridoxin hydrochlorid (vitamín B6 7,6 mg, 545,5%*), niacin (vitamín B3 5,5 mg, 34 %*), kyanokobalamin (vitamín B12 46,4 μg, 185,5 %*), kyselina (kyselina jablečná), aroma modrá malina, sladidlo sukralóza, protispékavé látky oxid křemičitý a křemičitan vápenatý, barvivo brilantní modř FCF.
    


   Doplněk stravy, se sladidlem.
   Dostupnost: Na skladě
   Můžeme doručit do
   20.3.2019
   • Cena:
   • 799 Kč
  • PRE-TRAIN
    
   CÍL: ÚČINNÁ PŘED-TRÉNINKOVÁ STIMULACE + MAXIMÁLNÍ INTENZITA VÝKONU
    
   Pre-Train V2 je druhá generace jednoho z nejprodávanějších a nejlépe hodnocených před-tréninkových stimulátorů na britském trhu!
    
   V jedné dávce najdete 4500 mg L-citrulinu, 2000 mg beta-alaninu, 1500 mg trimethylglicinu/betainu, dvě formy kofeinu (bezvodý kofein a kofein di-malát, celkem 350 mg), astragin, extrakt z ječmene, z luštěniny Thermopsis montana a vitamíny skupiny B.
    
   SPECIFIKUM: ZAPOJENÍ MAXIMÁLNÍHO POČTU STIMULAČNÍCH METABOLICKÝCH DRAH
    
   Receptura tohoto produktu je založená na celkem patnácti (!) aktivních složkách koncentrovaných na maximální podporu a nabuzení organismu před tréninkem – výdrž, sílu, energii a soustředění.
    
   Účinek těchto látek souvisí s doplněním energetické hladiny, krevním oběhem, okysličením těla, uvolněním a rozšířením cév, posílením výdrže a regenerací. Přírodní extrakty a vitamíny skupiny B navíc nepodporují kondici jen v rámci tréninku, ale dlouhodobě. Veškeré použité ingredience jsou špičkové kvality, samozřejmostí je fermentační původ u použitých aminokyselin.
    
   Hlavní benefity produktu:
    
   - No.1 Před-tréninkový stimulátor ve Velké Británii
   - 15 klíčových před-tréninkových složek
   - Zapojení maximálního počtu stimulačních metabolických drah
   - 100% Fermentovaná forma použitých aminokyselin
   - Produkt obsahuje pouze efektivní složky v prověřených a účinných dávkách
   - Nejvyšší rating použitých surovin
   - Made in Canada
    
   Produkt je určený pro všechny jedince zaměřené na:
    
   - Efektivní před-tréninkovou stimulaci
   - Maximální tréninkový výkon
   - Svalový objem a síla
    
   ADAPT NUTRITION – BE STRONG, ADAPT
    
   Produkty, které fungují. To je hlavním mottem profesionální značky sportovní výživy Adapt Nutrition. Zakladatelem je britský specialista Adam Dickinson, který využil své dlouholeté zkušenosti v oboru, a v roce 2014 založil nezávislou značku zaměřenou výhradně na funkčnost. Sofistikovaná struktura společnosti a exkluzivní kosmopolitní vztahy umožňují dosah na nejvyšší možnou kvalitu vzhledem k nejvyššímu ratingu surovin i k nejnovějším vědeckým poznatkům a vývoji. Centrální sídlo společnosti je ve Velké Británii, produkty jsou vyráběny na renomovaných výrobních linkách v Kanadě. Samotný název značky vychází z pojmu adaptace. Má-li se i Vaše tělo přizpůsobit Vašim cílům, vyžaduje správnou výživu ve správný čas tak, aby dobře zvládlo stres a zatížení, které na něj během tělesného tréninku ukládáte. A přesně k tomuto účelu jsou všechny produkty značky Adapt Nutrition sestaveny.
    
   Vysoký obsah kofeinu 350 mg/11 g (1 dávka) Nevhodné pro děti, mladistvé do 18 let, těhotné a kojící ženy.
    
    
   Balení: 330 g
    
   Dávkování: smíchejte 11 g (cca 1 odměrka) s 200 ml vody a vypijte 30-45 min. před tréninkem na lačno.
    
   Upozornění: Může obsahovat stopy mléka a suchých skořápkových plodů. Pokud trpíte alergiemi, intolerancemi nebo užíváte léky, konzultujte před použitím s vaším lékařem. Neužívejte produkt, pokud se necítíte dobře! Není náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučenou dávku! Skladujte v suchu, chladu, mimo dosah dětí, pevně uzavírejte.
    


   Výživové údaje:
    
    Počet dávek v balení: 30 x 11 g
    v 11 g (% RHP*)
    4500 mg
    2000 mg
    bezvodý betain (trimethylglicine)
    1500 mg
    (1000 mg
    bezvodý kofein 
    300 mg
    140 mg
    140 mg
    100 mg, 125 %*
    kofein di-malát
    50 mg
    50 mg
    Astragin [patentovaný extrakt ženšenu nepravého (Panax notoginseng) a
    kozince blanitého (Astragalus membranaceus)]
    50 mg
    extrakt z luštěniny Thermopsis montana 
    20 mg
    14 mg, 1000%*
    10 mg, 63 %*
    85 μg, 340 %*
   *Referenční hodnota příjmu vitamínů a minerálních látek. Balení obsahuje 30 dávek.
    
    
   Složení v 1 dávce (11g): L-citrulin (4500 mg), beta alanin (2000 mg), bezvodý betain (trimethylglicine 1500 mg), L-taurin (1000 mg), bezvodý kofein (300 mg), prášek z pomerančovníku hořkého (Citrus aurantium) (140 mg), extrakt z ječmene (140 mg), kyselina askorbová (vitamín C 100 mg, 125 %*), kofein di-malát 50 mg, L-theanin (50 mg), Astragin [patentovaný extrakt ženšenu nepravého (Panax notoginseng) a kozince blanitého (Astragalus membranaceus)] (50 mg), extrakt z luštěniny Thermopsis montana (20 mg), pyridoxin hydrochlorid (vitamín B6 14 mg, 1000%*), niacin (vitamín B3 10 mg, 63 %*), kyanokobalamin (vitamín B12 85 μg, 340 %*), kyselina kyselina jablečná, aroma modrá malina, sladidlo sukralóza, protispékavé látky oxid křemičitý a křemičitan vápenatý, barvivo brilantní modř FCF.
    
   Doplněk stravy, se sladidlem.
    

    
    
   PUMP
    
   CÍL: ULTIMATIVNÍ SVALOVÁ PUMPA A SÍLA
    
   PUMP je pokročilá nestimulační vazodilatační formule určená pro podporu prokrvení svalové hmoty a zvýšení absorpce ostatních látek do těla. Doplněk je určený pro předtréninkovou podporu a lze jej užívat samostatně nebo v hardcore kombinaci s doplňkem Pre-Train.
    
   SPECIFIKUM: EPI-FLOW + ASTRAGIN + L-CITRULIN = PATENTOVANÁ TECHNOLOGIE GARANTUJÍCÍ MAXIMÁLNÍ VÝSLEDKY!
    
   PUMP obsahuje patentem chráněný extrakt ze zeleného čaje EPI-flow + patentem chráněný AstraGin® (speciálně extrahované saponiny z Astragalu a Ženšenu nepravého) + L-citrulin. Touto prověřenou kombinací je zaručený maximální možný účinek, který je až o 60% vyšší oproti standardním formám NO a NOS systémů.
    
   Hlavní benefity produktu:
    
   - Patentovaná vasodilatační technologie
   - Ultimativní svalová pumpa
   - Neobsahuje kofein
   - Produkt obsahuje pouze efektivní složky v prověřených a účinných dávkách
   - Nejvyšší rating použitých surovin
   - Made in Canada
    
   Produkt je určený pro všechny jedince zaměřené na:
    
   - Maximální tréninkový výkon
   - Prokrvení svalové hmoty
   - 100% efektivní trénink
   - Svalový objem a síla
   - Rychlá potréninková regenerace
    
   ADAPT NUTRITION – BE STRONG, ADAPT
    
   Produkty, které fungují. To je hlavním mottem profesionální značky sportovní výživy Adapt Nutrition. Zakladatelem je britský specialista Adam Dickinson, který využil své dlouholeté zkušenosti v oboru, a v roce 2014 založil nezávislou značku zaměřenou výhradně na funkčnost. Sofistikovaná struktura společnosti a exkluzivní kosmopolitní vztahy umožňují dosah na nejvyšší možnou kvalitu vzhledem k nejvyššímu ratingu surovin i k nejnovějším vědeckým poznatkům a vývoji. Centrální sídlo společnosti je ve Velké Británii, produkty jsou vyráběny na renomovaných výrobních linkách v Kanadě. Samotný název značky vychází z pojmu adaptace. Má-li se i Vaše tělo přizpůsobit Vašim cílům, vyžaduje správnou výživu ve správný čas tak, aby dobře zvládlo stres a zatížení, které na něj během tělesného tréninku ukládáte. A přesně k tomuto účelu jsou všechny produkty značky Adapt Nutrition sestaveny.
    
   Více o složce AstraGin® zde:
    
    
    
   Balení: 80 kapslí 

   Dávkování: berte 4 kapsle před tréninkem.
    
   Upozornění: Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Nenahrazuje pestrou stravu. Skladujte v suchu a chladu, mimo dosah dětí. Může obsahovat stopy mléka, lepku a suchých skořápkových plodů.
    


   Výživové údaje:
    
    Počet dávek v balení: 20 x 4 kapsle
    ve 4 kapslích
    2200
    300 mg
    Astragin [patentovaný extrakt ženšenu nepravého (Panax notoginseng) a   kozince blanitého (Astragalus membranaceus)]
    0,9 g
   4 kapsle odpovídají jedné dávce. Balení obsahuje 20 dávek.
    
    
   Složení v 1 želatinové kapsli: L-citrulin, EPI-flow (patentovaný extrakt ze zeleného čaje, 95 % polyfenolů), Astragin [patentovaný extrakt ženšenu nepravého (Panax notoginseng) a kozince blanitého (Astragalus membranaceus)], stearát hořečnatý, mouka z hnědé rýže, mikrokrystalická celulóza.
    
   Doplněk stravy.
   Dostupnost: Na skladě
   Můžeme doručit do
   20.3.2019
   • Cena:
   • 1 349 Kč
  • TESTO+
    
   CÍL: TVORBA TESTOSTERONU, SVALOVÁ HMOTA A SÍLA, SEXUÁLNÍ LIBIDO
    
   Testo+ je kompletně přírodní doplněk určený pro všechny jedince zaměřené na efektivní podporu tvorby testosteronu, tvorby svalové hmoty, spánku a regenerace.
    
   Obsahuje pokročilou kombinaci složek – kyselinu asparagovou, Avena Sativa, Fenugreek, extrakt z žampionu dvouvýtrusého, vitamíny B6,C,D, měď, bór, zinek, hořčík.
    
   SPECIFIKUM: JEDINEČNÝ SYNERGNÍ ÚČINEK
    
   Účinek všech těchto látek se sčítá a dává dohromady doplněk poskytující tělu komplexní základ pro posílení tvorby testosteronu. Pro maximální možný účinek je možné kombinovat v hardcore verzi s doplňky obsahujícími protodioscin.
    
   Hlavní benefity produktu:
    
   - Synergní vícesložková směs
   - Produkt obsahuje pouze efektivní složky v prověřených a účinných dávkách
   - Nejvyšší rating použitých surovin
   - Made in Canada
    
   Produkt je určený pro všechny jedince zaměřené na:
    
   - Stinmulace tvorby testosteronu
   - Svalový objem a síla
   - Rychlá potréninková regenerace
   - Sexuální libido
    
   ADAPT NUTRITION – BE STRONG, ADAPT
    
   Produkty, které fungují. To je hlavním mottem profesionální značky sportovní výživy Adapt Nutrition. Zakladatelem je britský specialista Adam Dickinson, který využil své dlouholeté zkušenosti v oboru, a v roce 2014 založil nezávislou značku zaměřenou výhradně na funkčnost. Sofistikovaná struktura společnosti a exkluzivní kosmopolitní vztahy umožňují dosah na nejvyšší možnou kvalitu vzhledem k nejvyššímu ratingu surovin i k nejnovějším vědeckým poznatkům a vývoji. Centrální sídlo společnosti je ve Velké Británii, produkty jsou vyráběny na renomovaných výrobních linkách v Kanadě. Samotný název značky vychází z pojmu adaptace. Má-li se i Vaše tělo přizpůsobit Vašim cílům, vyžaduje správnou výživu ve správný čas tak, aby dobře zvládlo stres a zatížení, které na něj během tělesného tréninku ukládáte. A přesně k tomuto účelu jsou všechny produkty značky Adapt Nutrition sestaveny.
    
    
   Balení: 120 kapslí 
    
   Dávkování: 2 kapsle denně před spaním. Dávkování výrobce 4 kapsle denně upraveno dle české legislativy.
    
   Upozornění: Může obsahovat stopy mléka, lepku a suchých skořápkových plodů. Není určeno pro děti, mladistvé do 18 let, těhotné a kojící ženy. Není náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučenou dávku! Skladujte v suchu, chladu, mimo dosah dětí, pevně uzavírejte.
    


   Výživové údaje:
    
    Počet dávek v balení: 60 x 2 kapsle
    2 kapsle*
    kyselina asparagová (jako D-aspartát vápenatý chelát)
    750 mg
    200 mg, 53 % RHP
    Avena sativa (oves)  125 mg
    pískavice (Fenugreek, Trigonella foenum-graecum)  113 mg
    žampión dvouvýtrusý (Agaricus bisporus)  75 mg
    vitamín C  25 mg, 31 % RHP
    zinek  10 mg, 100 % RHP
    vitamín D  25 μg, 500% RHP
    vitamín B6  5 mg, 357 % RHP
    měď  0,5 mg, 50 % RHP
    bór  0,5 mg
   *2 kapsle odpovídají jedné dávce. Balení obsahuje 60 dávek. 
   % RHP – Referenční hodnota příjmu vitamínů a minerálních látek.
    

   Složení ve 2 želatinových kapslích: kyselina asparagová (jako D-aspartát vápenatý chelát) (750 mg), oxid hořečnatý (hořčík 200 mg, 53 %*), Avena sativa (oves) 125 mg, pískavice (Fenugreek, Trigonella foenum-graecum) (113 mg), žampión dvouvýtrusý (Agaricus bisporus) (75 mg), kyselina askorbová (vitamín C 25 mg, 31 %*), plnidlo mikrokrystalická celulóza, protispékavá látka stearan hořečnatý, citrát zinečnatý (zinek 10 mg, 100 %*), cholekalciferol (vitamín D 25 μg, 500%*), pyridoxin-hydrochlorid (vitamín B6 5 mg, 357 %*), citrát měďnatý (měď 0,5 mg, 50 %), boritan sodný (bór 0,5 mg).
    


   Doplněk stravy.
   Dostupnost: Na skladě
   Můžeme doručit do
   20.3.2019
   • Cena:
   • 699 Kč
  • GH ASSIST
    
   CÍL: ČISTÁ SVALOVÁ HMOTA, MENTÁLNÍ FOKUS, SPALOVÁNÍ TUKU 
    
   GH Assist přináší zlepšení spojení mezi svaly a mozkem a efektivnější výsledky silového tréninku! GH Assist obsahuje pokročilou formu cholinu tzv. Alpha GPC (L-alfa-glyceryl fosforyl cholin), který na rozdíl od ostatních forem cholinu zvyšuje hladinu acetylcholinu přímo v mozku. Acetylcholin je jedním z nejdůležitějších neurotransmiterů zodpovědných za komunikaci mezi mozkovými buňkami, nervovými vlákny a nervosvalovými ploténkami (stimulace svalových vláken). Acetylcholin také přímo souvisí s tvorbou a vylučováním růstového hormonu (GH).
    
   Není proto náhodou, že Alpha GPC je v současné době doslova hitem všech všech jedinců zaměřených na dlouhodobou celoroční formu a svalovou hustotu (workout, kalistenika atd..), ale také na mentální kapacitu (soustředění, koncentrace..)
    
   SPECIFIKUM: ALPHA GPC (L-alfa-glyceryl fosforyl cholin) = GH STIMULÁTOR A NOOTROPIKUM V POCTIVÉ DÁVCE 900mg!
    
   V klinických studiích zaměřených na souvislost mezi suplementací Alpha GPC a zvýšenou hladinou GH byla použita předtréninková dávka v rozmezí 600 mg až 1000 mg. Alpha GPC tvoří také fungující základ tzv. nootropik, tedy produktů optimalizujících mozkovou koncentraci, kapacitu a soustředění, to vše bez nežádoucích vedlejších účinků, které se projevují u klasických stimulátorů na bázi kofeinu. GH Assist obsahuje v každé dávce optimalizované množství 900mg.
    
   Vyšší nároky na příjem cholinu (Alpha GPC) vznikají při vystavení dlouhodobému fyzickém a psychickému stresu (potřeba cholinu tak stoupá až na dvojnásobek). Jeho tvorbu a fungování nepříznivě ovlivňuje alkohol, nikotin, antibiotika, umělé hormony, průmyslově upravené potraviny s obsahem pro tělo nepřirozených složek (umělá sladidla atd.). Cholin také přímo souvisí s optimálním fungováním jaterní tkáně.
    
   Více se o vlastnostech Alpha-GPC dočtete na blogu eFIA.cz.
    
   Hlavní benefity produktu:
    
   - Předtréninkový GH stimulátor
   - Alpha GPC (L-alfa-glyceryl fosforyl cholin)
   - Maximální efekt = optimální dávka 900mg!
   - Produkty Adapt Nutrition obsahují pouze efektivní složky v prověřených a účinných dávkách
   - Nejvyšší rating použitých surovin
   - Made in Canada
    
   Produkt je vhodný pro všechny jedince zaměřené na:
    
   - Stimulace růstového hormonu
   - Růst čisté svalové hmoty
   - Svalová hustota
   - Spalování tuku
   - Zlepšení regenerace
   - Dlouhodobá forma
   - Mozková činnost a studium
   - Maximální mozková kapacita
   - Detoxifikace jaterní tkáně
    
   ADAPT NUTRITION – BE STRONG, ADAPT
    
   Produkty, které fungují. To je hlavním mottem profesionální značky sportovní výživy Adapt Nutrition. Zakladatelem společnosti je britský specialista Adam Dickinson, který využil své dlouholeté zkušenosti v oboru a založil v roce 2014 nezávislou značku zaměřenou výhradně na funkčnost. Sofistikovaná struktura společnosti a exkluzivní kosmopolitní vztahy  umožňují dosah na nejvyšší možnou kvalitu vzhledem k nejvyššímu ratingu surovin i k nejnovějším vědeckým poznatkům a vývoji. Centrální sídlo společnosti je ve Velké Británii, produkty jsou vyráběny na renomovaných výrobních linkách v Kanadě. Samotný název značky vychází z pojmu adaptace. Má-li se i Vaše tělo přizpůsobit Vašim cílům, vyžaduje správnou výživu ve správný čas, tak aby dobře zvládlo stres a zatížení, které na něj během tělesného tréninku ukládáte. A přesně k tomuto účelu jsou všechny produkty značky Adapt Nutrition sestaveny.
    
    
   Balení: 60 kapslí 
    
   Dávkování: berte 2 kapsle cca 60 minut před tréninkem. Netréninkové dny: 2 kapsle před spaním.
    
   Upozornění: Nevhodné pro děti, mladistvé do 18 let, těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Nenahrazuje pestrou stravu. Skladujte v suchu a chladu, mimo dosah dětí. Může obsahovat stopy mléka, lepku a suchých skořápkových plodů.
    


   Výživové údaje:
    
    Počet dávek v balení: 30 x 2 kapsle
    2 kapsle*
    Cholin (L-alfa-glyceryl fosforyl cholin)
    900 mg
   *2 kapsle odpovídají jedné dávce. Balení obsahuje 30 dávek.
    
    
   Složení v 1 želatinové kapsli: Cholin (jako L-alfa- glyceryl fosforyl cholin 50%, poskytuje 450 mg cholinu), protispékavá látka stearan hořečnatý, mouka z hnědé rýže, plnidlo mikrokrystalická celulóza.
    


   Doplněk stravy.
   Dostupnost: Na skladě
   Můžeme doručit do
   20.3.2019
   • Cena:
   • 699 Kč
  • PUMP
    
   CÍL: ULTIMATIVNÍ SVALOVÁ PUMPA A SÍLA
    
   PUMP je pokročilá nestimulační vazodilatační formule určená pro podporu prokrvení svalové hmoty a zvýšení absorpce ostatních látek do těla. Doplněk je určený pro předtréninkovou podporu a lze jej užívat samostatně nebo v hardcore kombinaci s doplňkem Pre-Train.
    
   SPECIFIKUM: EPI-FLOW + ASTRAGIN + L-CITRULIN = PATENTOVANÁ TECHNOLOGIE GARANTUJÍCÍ MAXIMÁLNÍ VÝSLEDKY!
    
   PUMP obsahuje patentem chráněný extrakt ze zeleného čaje EPI-flow + patentem chráněný AstraGin® (speciálně extrahované saponiny z Astragalu a Ženšenu nepravého) + L-citrulin. Touto prověřenou kombinací je zaručený maximální možný účinek, který je až o 60% vyšší oproti standardním formám NO a NOS systémů.
    
   Hlavní benefity produktu:
    
   - Patentovaná vasodilatační technologie
   - Ultimativní svalová pumpa
   - Neobsahuje kofein
   - Produkt obsahuje pouze efektivní složky v prověřených a účinných dávkách
   - Nejvyšší rating použitých surovin
   - Made in Canada
    
   Produkt je určený pro všechny jedince zaměřené na:
    
   - Maximální tréninkový výkon
   - Prokrvení svalové hmoty
   - 100% efektivní trénink
   - Svalový objem a síla
   - Rychlá potréninková regenerace
    
   ADAPT NUTRITION – BE STRONG, ADAPT
    
   Produkty, které fungují. To je hlavním mottem profesionální značky sportovní výživy Adapt Nutrition. Zakladatelem je britský specialista Adam Dickinson, který využil své dlouholeté zkušenosti v oboru, a v roce 2014 založil nezávislou značku zaměřenou výhradně na funkčnost. Sofistikovaná struktura společnosti a exkluzivní kosmopolitní vztahy umožňují dosah na nejvyšší možnou kvalitu vzhledem k nejvyššímu ratingu surovin i k nejnovějším vědeckým poznatkům a vývoji. Centrální sídlo společnosti je ve Velké Británii, produkty jsou vyráběny na renomovaných výrobních linkách v Kanadě. Samotný název značky vychází z pojmu adaptace. Má-li se i Vaše tělo přizpůsobit Vašim cílům, vyžaduje správnou výživu ve správný čas tak, aby dobře zvládlo stres a zatížení, které na něj během tělesného tréninku ukládáte. A přesně k tomuto účelu jsou všechny produkty značky Adapt Nutrition sestaveny.
    
   Více o složce AstraGin® zde:
    
   <iframe width="626" height="381" src="https://www.youtube.com/embed/-vw9LIqMRsI" frameborder="0" allow="autoplay; encrypted-media" allowfullscreen></iframe>
    
    
   Balení: 80 kapslí 

   Dávkování: berte 4 kapsle před tréninkem.
    
   Upozornění: Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Nenahrazuje pestrou stravu. Skladujte v suchu a chladu, mimo dosah dětí. Může obsahovat stopy mléka, lepku a suchých skořápkových plodů.
    


   Výživové údaje:
    
    Počet dávek v balení: 20 x 4 kapsle
    ve 4 kapslích
    2200
    300 mg
    Astragin [patentovaný extrakt ženšenu nepravého (Panax notoginseng) a   kozince blanitého (Astragalus membranaceus)]
    50 mg
   4 kapsle odpovídají jedné dávce. Balení obsahuje 20 dávek.
    
    
   Složení v 1 želatinové kapsli: L-citrulin, EPI-flow (patentovaný extrakt ze zeleného čaje, 95 % polyfenolů), Astragin [patentovaný extrakt ženšenu nepravého (Panax notoginseng) a kozince blanitého (Astragalus membranaceus)], stearát hořečnatý, mouka z hnědé rýže, mikrokrystalická celulóza.
    


   Doplněk stravy.
   Dostupnost: Na skladě
   Můžeme doručit do
   20.3.2019
   • Cena:
   • 699 Kč
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.