• Balzám na čerstvé tetování Cpt. Fawcett (125 ml)
 • Balzám na čerstvé tetování

  Balzám pro čerstvá tetování. Vymyšlený tak, aby pokožku uklidnil, dodal jí výživu a urychlil hojení. Nijak nevoní, protože to se od něj vůbec nečeká. Obsahuje olej z ovesných otrub, kokosu, sladkých mandlí a bambucké máslo. K tomu výtažky z brachychitonu javorolistého a hibbertie šplhavé. Tyto dvě rostliny si oblíbili Aboriginci pro jejich antibakteriální a protizánětlivé účinky. Krom toho všeho také fungují jako opalovací krém - kdo měl někdy nové tetování, chápe, proč se to hodí.

  Objem: 125 ml

  Vyroben v Anglii

  O značce:

  5

  Kapitán Peabody Fawcett podle legendy beze stopy zmizel v jihoamerické džungli před více než sto lety. Zbyla po něm jen jeho holicí sada, se kterou pečoval o svůj vždy perfektní knír. Nyní na kapitánův odkaz navazuje Cpt. Fawcett.

  Tito angličtí nadšení proficí vědí, jak se o plnovous a knír postarat tak, aby byl spokojený jak knír, tak jeho majitel. Jejich přípravky mužně voní, jsou stylově zabalené a samozřejmě fungují na výbornou.

  Dostupnost:Skladem do 2 dnů
  Můžeme doručit do
  26.7.2019
  • Cena:
  • 489 Kč
 • Balzám na čerstvé tetování Cpt. Fawcett (125 ml)
  Balzám na čerstvé tetování Cpt. Fawcett (125 ml)
  • 1 z 4
  Balzám na čerstvé tetování Cpt. Fawcett (125 ml)Balzám na čerstvé tetování Cpt. Fawcett (125 ml)Balzám na čerstvé tetování Cpt. Fawcett (125 ml)
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.