• Olej na plnovous Million Dollar Cpt. Fawcett se zlatými vločkami (50 ml)
 • Olej na plnovous

  Speciální olej na plnovous, po kterém se budete cítit milionově. Možná proto, že kapitán a Jimmy Niggles, majitel prvního milionového plnovousu, do něj kromě obvyklé skvadry vyživujících olejů přidali vločky 23 karátového zlata. 

  Vůně je zase pryskyřičně mořsky citronová. Ne, to se vzájemně vůbec nevylučuje. 

  Jak použít?

  Na dlaň naneste několik kapek oleje a vmasírujte do plnovousu. Pro perfektní výsledek poté jemně pročešte hřebenem.

  Ručně a v malých várkách vyroben kapitánovým nejvěrnějším a nejzkušenějším důstojníkem. Dodáván ve skleněné lahvičce se skleněným kapátkem s gumovým držadlem pro precizní odměřování.

  Objem: 50 ml

  Nákupem oleje podporujete neziskovku Beard Season. Ta přes plnovousy zachraňuje životy - upozorňuje na nebezpečí kožních melanomů a vyzývá nejen vousáče k pravidelným prohlídkám.

  O značce:

  5

  Kapitán Peabody Fawcett podle legendy beze stopy zmizel v jihoamerické džungli před více než sto lety. Zbyla po něm jen jeho holicí sada, se kterou pečoval o svůj vždy perfektní knír. Nyní na kapitánův odkaz navazuje Cpt. Fawcett.

  Tito angličtí nadšení proficí vědí, jak se o plnovous a knír postarat tak, aby byl spokojený jak knír, tak jeho majitel. Jejich přípravky mužně voní, jsou stylově zabalené a samozřejmě fungují na výbornou.

  Dostupnost:Skladem do 2 dnů
  Můžeme doručit do
  21.8.2019
  • Cena:
  • 1 190 Kč
 • Olej na plnovous Million Dollar Cpt. Fawcett se zlatými vločkami (50 ml)
  Olej na plnovous Million Dollar Cpt. Fawcett se zlatými vločkami (50 ml)
  • 1 z 3
  Olej na plnovous Million Dollar Cpt. Fawcett se zlatými vločkami (50 ml)Olej na plnovous Million Dollar Cpt. Fawcett se zlatými vločkami (50 ml)
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.