Nealkoholické nápoje

 
 • Řadit dle:
   • Bio Matcha Shake meruňkový 30 g
  • Bio Matcha Shake s vůní a chutí po meruňkách doporučujeme pít ráno místo kávy.

   Proč pít Bio Matcha Shake meruňkový?
   Bio Matcha Shake s meruňkou je skvělým startem do nového dne. Nabije vás energií na 3-6 hodin, poslouží jako energetická svačinka, nebo jako vzpruha před sportovním výkonem. Má velký obsah vlákniny, bílkovin, vitamínů A a C a navíc pomáhá zrychlit metabolismus až o 40 %. Nastartuje tak nejen váš imunitní systém, ale také urychlí spalování tuků. Díky teofylinu navozuje pocit uvolnění bez ospalosti, snižuje duševní a fyzický stres a zvyšuje soustředění. Je snadné pochopit, proč byl matcha po staletí oblíbený japonskými mnichy a samuraji. Bio Matcha Shake meruňkový je čistě přírodní bioenergetický nápoj založený na japonském zeleném čaji matcha vyvážený složkou bio sušených meruněk. Sladkou chuť mu dodává Bio rýžový sirup, který nezatěžuje slinivku, protože má nižší glykemický index. Má vyšší pH a proto nepřekyseluje žaludek, na rozdíl od běžného cukru, a nepřispívá k vyplavování některých minerálů z lidského organismu. Bio syrovátka zlepšuje látkovou výměnu a napomáhá tak odvádět toxické látky z organismu, ale účinně pomáhá snižovat také hladinu cholesterolu. Bojuje i proti zánětům žaludku a střev, dodává tělu důležité minerály.

   Jaká je doporučená denní dávka? 
   Doporučená denní dávka matcha u dospělého člověka je 4-6 gramů. Těhotné, kojící a děti cca 2 gramy denně. 

   Jak se Bio Matcha Shake s meruňkou připravuje? 
   Ideálním pomocníkem pro přípravu Bio Matcha Shake s meruňkou je šejkr, popřípadě uzavíratelná láhev. Pro studenou variantu stačí shake vysypat do šejkru, zalít 2 dl studené vody a pořádně protřepat. Pokud upřednostňujete teplou variantu, zalijte shake horkou vodou o teplotě cca 60 °C a protřepejte. Matcha Tea má širokou nabídku šejkrů, které jsou certifikované pro styk s potravinami a neobsahují žádné nežádoucí látky, jako jsou například BPA. 

   Jak Matcha Tea Shake meruňkový skladovat? 
   Už samotný obal je speciálně navržený tak, aby byl čaj matcha ideálně chráněn před vzduchem a vlhkostí, tedy svými největšími nepřáteli, kteří způsobují nejrychlejší degradaci tohoto čaje. Sáček stačí skladovat na suchém a chladném místě, mimo přímé sluneční záření.

   Jaká je trvanlivost produktu? 
   Trvanlivost Bio Matcha Shake meruňkového je 12 měsíců. 

   Obsahuje Bio Matcha Tea nějaké alergeny? Jsou nějaká rizika spojená s konzumací čaje? 
   Ano, Bio Matcha Shake meruňkový obsahuje syrovátku, a tedy i laktózu.

   U čaje samotného nejsou známy žádné alergeny. Bio Matcha Shake neobsahuje lepek, palmový tuk a je bez rafinovaného cukru. 

   Kde se produkt vyrábí?
   Původ Bio Matcha Tea je v Japonsku. Výroba a balení probíhá v ČR, ve společnosti Amylon. 

   Složení výrobku:
   bio sušený rýžový sirup, bio sušená syrovátka, bio sušené odstředěné mléko, bio mletý zelený čaj matcha (4,4 %), bio sušené meruňky (4,1 %), zahušťovadlo: xanthan, přírodní aroma, protispékavá látka: vinany draselné

   Bio Matcha Shake neobsahuje lepek, palmový tuk a je bez rafinovaného cukru.
   Nežádoucí účinky/alergeny: obsahuje syrovátku a mléko.

   Výživové údaje na 100 g hotového výrobku*:

   Energetická hodnota 193 kJ / 46 kcal
   Tuky <0,1 g
   - z toho nasycené mastné kyseliny <0,1 g
   Sacharidy 11 g
   - z toho cukry 3,5 g
   Bílkoviny <0,5 g
   Sůl 0,06 g

    * výrobek připravený dle návodu s vodou

   Dostupnost: Na skladě
   Můžeme doručit do
   20.3.2019
   • Cena:
   • 35 Kč
  • BIO Matcha Tea Mini obsahuje 15 2g sáčků.

   Proč pít Matcha Tea?
   Bio Matcha Tea Mini obsahuje velké množství antioxidantů a aminokyselin. Má až 10x vyšší nutriční hodnoty než jiné zelené čaje a obsahuje navíc velké množství teofylinu, přírodní formy kofeinu, která se nachází pouze v čaji. Na rozdíl od kofeinu v kávě se teofylin uvolňuje postupně po dobu 3-6 hodin. Jako jediný čaj obsahuje matcha zhruba 30 % vlákniny a zrychluje metabolismus až o 40 %. 

   Jaké certifikace má Bio Matcha Tea Mini? 
   Jak už název napovídá, Bio Matcha Tea Mini je opatřen známkou Bio. Tato známka byla udělena Matcha Tea už v roce 2012, jako prvnímu matcha čaji v celé ČR. Od té chvíle Bio Matcha Tea tuto certifikaci každoročně prodlužuje. Bio Matcha Tea je také oceněn Certifikátem o zdravotní nezávadnosti produktu vydaný Státním zdravotním ústavem. K mezinárodním certifikátům, kterými disponují i japonští dodavatelé a pěstitelé Bio Matcha Tea Mini, patří zejména: JAS, OCIA, USDA, Bureau Veritas, ISO 9001, Kosheer a jiné. 

   Je Bio Matcha Tea Mini pravidelně testovaný? 
   Každá šarže Bio Matcha Tea Mini dovezená do ČR se testuje na plísně, na přítomnost těžkých kovů, pesticidů nebo bakterií e.coli. Pravidelné testování je zárukou kvality Matcha Tea. Výsledky těchto testů jsou veřejně k dispozici všem, kdo o ně mají zájem. Pokud chcete podat žádost o testy elektronicky, je důležité znát číslo šarže, které najdete na spodní straně krabičky. Pokud se rozhodnete pro jinou značku než Matcha Tea, věnujte výběru matcha dostatek času. Na trhu se vyskytují levné náhražky jejichž původem je často Čína, které nemají stejnou chuť, barvu ani zdravotní benefity jako pravý japonský matcha. Je dobré po prodejci vyžadovat aktuální testy, které se musí vždy shodovat s aktuální šarží nabízeného čaje. 

   Kde se Bio Matcha Tea Mini pěstuje? 
   Pěstování, sklizeň i zpracování probíhá v Japonsku, v oblastech Nishio a Shizuoka. 

   Jaká je doporučená denní dávka? 
   Doporučená denní dávka u dospělého člověka je 4-6 gramů. Těhotné, kojící a děti cca 2 gramy denně. 

   Jak se Bio Matcha Mini Tea připravuje? 
   Bio Matcha Tea Mini lze nejlépe připravit v šejkru nebo v uzavíratelné láhvi. Jednu 2g porci čaje stačí vysypat do nádoby a protřepat buď ve studené nebo v teplé vodě maximálně do 65 °C. Matcha Tea nabízí širokou paletu šejkrů certifikovaných pro styk s potravinami, které neobsahují žádné nežádoucí látky, jako například BPA. 

   Kolik 2g sáčků balení obsahuje? 
   V balení Bio Matcha Tea Mini je 15 ks sáčků po 2 g

   Jak Matcha Tea skladovat? 
   Jeden z největších benefitů tohoto produktu je jeho nenáročné skladování. Čaj už je rozdělený do patnácti kvalitně zpracovaných sáčků, které ho chrání před světlem a vzduchem. Právě vzduch a světlo jsou největší nepřátelé tohoto na oxidaci náchylného čaje. Pokud zvažujete nákup 100 a více gramového uzavíratelného balení, mějte na paměti, že po otevření takového balení čaj ztrácí chuť, aroma i barvu v řádu desítek dní.

   Jaká je trvanlivost produktu? 
   Trvanlivost Bio Matcha Tea Mini je 24 měsíců. 

   Obsahuje Bio Matcha Tea Mini nějaké alergeny? Jsou nějaká rizika spojená s konzumací čaje? 
   Žádné alergeny nejsou známy. Bio Matcha Tea Mini se nedoporučuje pít na lačný žaludek – čaj je velmi silný a na prázdný žaludek může způsobit nevolnost. 

   Kde se produkt vyrábí?
   Původem Bio Matcha Tea Mini je Japonsko. Samotné balení čaje do 2g sáčků probíhá v ČR ve společnosti Kyosun s.r.o.

    

   Dostupnost: Na skladě
   Můžeme doručit do
   20.3.2019
   • Cena:
   • 199 Kč
   • Tip
  • BIO Matcha Tea Harmony obsahuje 30 kusů 2g sáčků.

   • Nejoblíbenější balení matcha na trhu.
   • Přibližně 10 x silnější, než běžný zelený čaj
   • obsahuje velký podíl antioxidantů, aminokyselin a teofylinu
   • Jediný čaj, který obsahuje zhruba 30 % vlákniny.
   •  Čaj se pěstuje v japonských oblastech Nishio a Shizuoka. 

    

   Doporučená denní dávka u dospělého člověka je 4-6 gramů. Těhotné, kojící a děti cca 2 gramy denně. 

   Více o značce logo_z-japonska

   Dostupnost: Na skladě
   Můžeme doručit do
   20.3.2019
   • Cena:
   • 349 Kč
   • Bio Matcha Tea Premium 20 x 1,5 g
  • Bio Matcha Tea Premium obsahuje 20 kusů 1,5g sáčků.

   Proč pít Matcha Tea?
   Matcha Tea je z hlediska nutričních hodnot přibližně 10x silnější, než běžný zelený čaj a obsahuje velký podíl antioxidantů, aminokyselin a teofylinu. Teofylin je čajový kofein, který se, na rozdíl od toho v kávě, uvolňuje postupně po dobu 3-6 hodin, což má příznivější vliv na lidský organismus. Matcha Tea je jediný čaj, který obsahuje zhruba 30 % vlákniny. 

   Jaké certifikace má Bio Matcha Tea Premium? 
   Hned několik. Mezi ty nejdůležitější patří známka Bio, kterou tento produkt obdržel již v roce 2012. V té době to byl vůbec první matcha na území ČR certifikovaný touto známkou. Od té doby je známka Bio při každoročních kontrolách certifikačního úřadu prodlužováno. Dalším certifikátem je Certifikát o zdravotní nezávadnosti produktu vydaný Státním zdravotním ústavem. Certifikáty kvality disponuje i japonský pěstitel tohoto matcha a mezi ty hlavní patří: JAS, OCIA, USDA, Bureau Veritas, ISO 9001, Kosheer a další. 

   Je Bio Matcha Tea pravidelně testovaný? 
   U Bio Matcha Tea je testována každá dovezená šarže. Jejich výsledky jsou pravidelně zveřejňovány a můžete o ně kdykoliv požádat. Při žádosti o testy uveďte číslo šarže, které najdete na spodní straně krabičky. Pravidelné testy jsou garancí kvality a pokud se chystáte ke koupi čaje matcha jiné značky, tak buďte při jeho výběru velmi obezřetní. Zejména jeho levné náhražky, které pocházejí většinou z Číny, nemají stejné vlastnosti jako ten pravý z Japonska. Vyžadujte po prodejci aktuální testy, které se vždy musí shodovat s aktuální šarží nabízeného čaje. 

   Kde se Bio Matcha Tea Premium pěstuje? 
   Čaj se pěstuje v japonských oblastech Nishio a jeho sběr a zpracování probíhá výhradně ručně. 

   Jaká je doporučená denní dávka? 
   Doporučená denní dávka u dospělého člověka je 4-6 gramů. Těhotné, kojící a děti cca 2 gramy denně.

   Jak se Bio Matcha Tea připravuje? 
   Ideálním pomocníkem pro přípravu Matcha Tea je šejkr, popřípadě uzavíratelná láhev. Do nádoby nasypte 2g porci Matcha Tea a řádně protřepejte ve studené, popř. teplé vodě. Při přípravě za tepla by neměla teplota přesáhnout 65 °C. V naší nabídce naleznete i širokou nabídku šejkrů, které jsou certifikované pro styk s potravinami a neobsahují žádné nežádoucí látky, jako jsou například BPA. 

   Kolik 2 g sáčků balení obsahuje? 
   V balení naleznete 20 ks sáčků po 1,5 g.

   Jak Matcha Tea skladovat? 
   Jeden z největších benefitů tohoto produktu je právě jeho nenáročnost na skladování. Díky vysoce kvalitnímu zpracování obalu každého jednotlivého sáčku je matcha plně chráněný před vzduchem a světlem. Vzduch a světlo jsou nejčastějším spouštěčem degradace tohoto produktu, takže nákup 100 a více gramového balení (které není proti těmto vlivům chráněno ochrannou atmosférou) pro osobní spotřebu se rozhodně nevyplatí. Čaj ztratí barvu, chuť i aroma již během pár dnů. 

   Jaká je trvanlivost produktu? 
   Trvanlivost Bio Matcha Tea je 24 měsíců. 

   Obsahuje Bio Matcha Tea nějaké alergeny? Jsou nějaká rizika spojená s konzumací čaje? 
   U tohoto produktu nejsou známy žádné alergeny. Bio Matcha Tea nedoporučujeme pít na lačný žaludek. Jedná se o velmi silný čaj a na prázdný žaludek může způsobit nevolnost. 

   Kde se produkt vyrábí?
   Původ Bio Matcha Tea je v Japonsku a balení do 1,5g sáčků provádí společnost Kyosun s.r.o. zde v ČR.  

    

   Dostupnost: Na skladě
   Můžeme doručit do
   20.3.2019
   • Cena:
   • 399 Kč
  • BIO Matcha Shake s vůní a s banánem doporučujeme pít ráno místo kávy.

   - Bezlepkový - Produkt ekologického zemědělství - Bez palmového tuku - Neobsahuje rafinovaný cukr

   Popis produktu:

   • Pro přípravu teplých a studených nápojů
   • Pravidelně testovaný
   • Obal v CZ, SK
   • Certifikace BIO: ANO
   • Druh balení: papírová krabička
   • Obsah balení: 30 g sáček
   • Počet sáčků v kartonu: 30 ks
   • Trvanlivost: 1 rok
   • Upozornění: děti, těhotné a kojící ženy maximálně 2 sáčky denně

   Příprava

   Za studena
   Směs smícháme s vodou (2 dl ) a pořádně protřepeme. Při přípravě za studena použijeme šejkr nebo plastovou láhev.

   Za tepla
   Směs zalijeme horkou vodou (2 dl) o teplotě cca 60 °C a pořádně rozmícháme. Pro přípravu za tepla je ideální pomocník šejkr.

   Co je Bio Matcha Shake? 

   Matcha Shake je zcela přírodní bioenergetický nápoj založený na čaji Matcha, který se vyznačuje pozvolným nástupem energie s dlouhotrvajícím účinkem. Vyvážený zážitek z nápoje doplňuje přídavek bio sušených banánů
   Obsahuje bio rýžový sirup, který má příjemnou chuť. Rýžový sirup je přírodním sladidlem, které díky svému nižšímu glykemickému indexu nezatěžuje slinivku. Oproti běžnému cukru nepřekyseluje žaludek (má vyšší pH) a nepřispívá k vyplavování některých minerálů z lidského organismu.
   Další složkou, kterou nápoj obsahuje je bio syrovátka. Ta obsahuje celou řadu vitamínů a minerálních látek. Syrovátka lidskému tělu prospívá, zlepšuje látkovou výměnu a napomáhá tak odvádět toxické látky z organismu. Rovněž účinně napomáhá snižování cholesterolu. Zabraňuje zánětům žaludku a střev, dodává tělu důležité minerály.
   Bio Matcha Shake neobsahuje lepek, palmový tuk a je bez rafinovaného cukru

   Dostupnost: Na skladě
   Můžeme doručit do
   20.3.2019
   • Cena:
   • 35 Kč
  • Luxusní dárkový balíček prémiového Bio Matcha Tea Premium

   Bio Matcha Tea Premium obsahuje 20 kusů 1,5g sáčků s čajem matcha.
   Matcha Glass Bottle je ručně vyrobená láhev s vypískovaným logem Matcha Tea. Vyrábí se v České republice a je dozorovými orgány schválena pro styk s potravinami. 
   Čokoládové bonbóny jsou vyrobené ze sametové belgické čokolády s matcha. V dárkovém balení Green Velvet najdete pět bonbónů vyrobených jen z té nejkvalitnější bílé čokolády obohacené o matcha.

   Jak Matcha Tea skladovat? 
   Jednotlivé sáčky Bio Matcha Tea Premium jsou chráněné samotným sáčkem, který k nim nepropustí vzduch ani světlo, tedy největší nepřátele tohoto čaje. Sáčky i čokoládové bonbóny s matcha nevystavujte přímému slunci.

   Jaká je trvanlivost produktů? 
   Trvanlivost Bio Matcha Tea je 24 měsíců.

   Trvanlivost čokoládových bonbónů s matcha je 12 měsíců 

   Obsahuje Bio Matcha Tea Premium nějaké alergeny? Jsou nějaká rizika spojená s konzumací čaje? 
   U Bio Matcha Tea Premium nejsou známy žádné alergeny. Bio Matcha Tea nedoporučujeme pít na lačný žaludek. Jedná se o velmi silný čaj a na prázdný žaludek může způsobit nevolnost. 

   Čokoládové bonbóny obsahují sóju a výrobky z ní, mléko a výrobky z něj včetně laktózy, mohou obsahovat stopy suchých skořápkových plodů a výrobky z nich.

   Mohu dát Matcha Glass Bottle do myčky nebo ledničky?
   Ano, Matcha Glass Bottle lze mýt v myčce na nádobí, lze ji uchovávat v chladničce – má garanci použití od -40 °C až do 300 °C, pokud je dodrženo pravidlo správného ochlazování. Je vhodná pro studené i teplé nápoje. Neobsahuje kadmium a olovo, díky ergonomickému tvaru se skvěle drží a stoprocentně těsní. Láhev je navíc plně recyklovatelná.

   Dostupnost: Na skladě
   Můžeme doručit do
   20.3.2019
   • Cena:
   • 539 Kč
   • Drink Me Chai Chai Latte Free From dóza 200 g
   •           (1)
  • Odlehčená verze Chai Latte original – směs černého čaje a přírodního aromatického koření. Každým douškem se prolíná chuť skořice, zázvoru či hřebíčku. Bez přidaného cukru.

   Chai Latte navazuje na staletou tradici čajových nápojů s mlékem, které znali už staří Indové. Dnes si snadno můžete takový nápoj připravit v moderní úpravě: stačí 3–4 lžičky vsypat do hrnku, zalít 90 ml horké vody a 90 ml horkého mléka (lze použít také sojové, mandlové, či kokosové) a dobře zamíchat. Pro obzvláště lahodnou chuť celý nápoj ještě našlehejte frapovačem nebo napěňovačem.

   Chai Latte ocení i vegani a vegetariáni a ti, kteří se vyhýbají lepku.

   Návod k přípravě – teplá varianta:
   3 čajové lžičky prášku vsypte do šálku, nalijte 200 ml teplé vody nebo mléka (lze použít také sojové, mandlové, či kokosové) a dobře zamíchejte. Parní tryskou kávovaru provařte, našlehejte pěnu a servírujte.

   Návod k přípravě – studená varianta:
   do nádoby frapovače nalijte 100 ml mléka (lze použít také sojové, mandlové, či kokosové), přidejte 5 kostek ledu a 4 kávové lžičky prášku. Frapujte 20-30 sekund. Připravíte 300 ml krémového nápoje. Přelijte do sklenice, včetně kostek ledu, přidejte jumbo brčko a servírujte.

   Nutriční informace (na 100 g)
   Energetická hodnota 374 kcal
   Bílkoviny 0,1 g
   Uhlohydráty 92,4 g
   - z toho cukry 5,1 g
   Tuky 0,2 g
   - z toho nasycené tuky 0,2 g
   Vláknina 1,4 g
   Sůl 0,0 g

   Vhodné pro vegany a vegetariány. Obsahuje mléčnou složku.

   Země původu:
   Velká Británie

   Hmotnost 200 g
   Balení dóza 200 g
   Gastro balení 6 x 200 g v kartonu
   Dostupnost: (5 ks) Na skladě
   Můžeme doručit do
   20.3.2019
   • Cena:
   • 136 Kč
   • Drink Me Chai Chai Latte zelený čaj dóza 220 g
   •           (1)
  • Když vás už nebaví káva nebo klasický čaj, je čas dát si chai latte. Lahodná kombinace černého čaje, mléka a přírodního aromatu zeleného čaje vám přinese úplně nový chuťový zážitek.

   Čajové nápoje s mlékem měli rádi už staří Indové. A teď si můžete i Vy připravit staletími prověřený nápoj v moderní úpravě.
   Bez obav si nápoj mohou dopřát i vegetariáni nebo ti, co mají bezlepkovou dietu.

   Složení:
   cukr, sušená glukóza, rostlinný tuk z kokosového oleje, zelený čaj (2,0%), koření (1,7%), přírodní med, mléčná bílkovina, arabská guma, kaseinát, ochucovadla, barvivo (karamel), stabilizátor (E451).

   Návod k přípravě – teplá varianta:
   3 čajové lžičky prášku vsypte do šálku, nalijte 180 ml vody (lépe 90 ml mléka a 90 ml vody) a dobře zamíchejte. Parní tryskou kávovaru provařte a našlehejte pěnu. Přelijte do šálku a servírujte.

   Návod k přípravě – studená varianta:
   Do nádoby frapovače nalijte 100 ml mléka, přidejte 5 kostek ledu a 24 gramů prášku (4 kávové lžičky). Frapujte 20-30 sekund. Připravíte 300 ml krémového nápoje. Přelijte do sklenice, včetně kostek ledu, přidejte jumbo brčko a servírujte.

   Nutriční informace (na 100 g)
   Energetická hodnota 488 kcal
   Bílkoviny 1,1 g
   Uhlohydráty 75,8 g
   - z toho cukry 53,8 g
   Tuky 20,1 g
   - z toho nasycené tuky 18 g
   Sodík 0,119 g
   Vláknina 0,2 g
   Podíl soli 0,30345 g


   Bez lepku. Obsahuje mléčné složky. 

   Země původu:
   Velká Británie

   Hmotnost 220 g
   Balení dóza 220 g
   Dostupnost: (5 ks) Na skladě
   Můžeme doručit do
   20.3.2019
   • Cena:
   • 136 Kč
   • Drink Me Chai Chai Latte Vanilka dóza 250 g
   •           (1)
  • Jemná chuť vanilky se výborně hodí i do nápojů. Budete překvapeni, jak příjemně ladí v Chai Latte, nápoji složeném z kvalitního černého čaje, mléka a přírodního aromatu.

   Příprava je jednoduchá: stačí vzít 3–4 lžičky z elegantní dózy, vsypat do hrnku, zalít 90 ml horké vody a 90 ml horkého mléka a dobře zamíchat. Pro obzvláště lahodnou chuť celý nápoj ještě našlehejte frapovačem nebo napěňovačem.

   A dobrá zpráva: nápoj ocení i vegetariáni a ti, kteří se vyhýbají lepku.

   Návod k přípravě – teplá varianta:
   3 čajové lžičky prášku vsypte do šálku, nalijte 200 ml teplé vody nebo mléka a dobře zamíchejte. Parní tryskou kávovaru provařte, našlehejte pěnu a servírujte.

   Návod k přípravě – studená varianta:
   do nádoby frapovače nalijte 100 ml mléka, přidejte 5 kostek ledu a 4 kávové lžičky prášku. Frapujte 20-30 sekund. Připravíte 300 ml krémového nápoje. Přelijte do sklenice, včetně kostek ledu, přidejte jumbo brčko a servírujte.

   Nutriční informace (na 100 g)
   Energetická hodnota 454 kcal
   Bílkoviny 8,4 g
   Uhlohydráty 70,2 g
   - z toho cukry 64,3 g
   Tuky 15,3 g
   - z toho nasycené tuky 13,7 g
   Vláknina 1,1 g
   Sůl 0,93 g

   Obsahuje mléčnou složku.

   Země původu:
   Velká Británie

   Hmotnost 250 g
   Balení dóza 250 g
   Dostupnost: (1 ks) Na skladě
   Můžeme doručit do
   20.3.2019
   • Cena:
   • 136 Kč
   • Drink Me Chai Chai Latte čokoláda dóza 250 g
   •           (1)
  • Kdo by neměl rád čokoládu! Tentokrát její chuť vyzkoušejte v decentní kombinaci s lahodným černým čajem, mlékem a přírodním aromatem…

   Chai Latte je stylový drink, který navazuje na staletou tradici nápojů s mlékem. Dnes si snadno můžete takový nápoj připravit v moderní úpravě: stačí 3–4 lžičky vsypat do hrnku, zalít 90 ml horké vody a 90 ml horkého mléka a dobře zamíchat. Pro obzvláště lahodnou chuť celý nápoj ještě našlehejte frapovačem nebo napěňovačem.

   Vhodné i pro vegetariáni a ty, kteří dodržují bezlepkovou dietu.

   Složení:
   cukr, sušené odstředěné mléko, kakaový prášek (15%), rostlinný tuk z koksového oleje, sušená glukóza, extrakt z černého čaje (2 %), zahušťovadla: kaseinát, celulóza, mleté koření, stabilizátor (E451).

   Návod k přípravě – teplá varianta:
   3 čajové lžičky prášku vsypte do šálku, nalijte 180 ml vody (lépe 90 ml mléka a 90 ml vody) a dobře zamíchejte. Parní tryskou kávovaru provařte a našlehejte pěnu. Přelijte do šálku a servírujte.

   Návod k přípravě – studená varianta:
   Do nádoby frapovače nalijte 100 ml mléka, přidejte 5 kostek ledu a 24 gramů prášku (4 kávové lžičky). Frapujte 20-30 sekund. Připravíte 300 ml krémového nápoje. Přelijte do sklenice, včetně kostek ledu, přidejte jumbo brčko a servírujte.

   Nutriční informace (na 100 g)
   Energetická hodnota 409 kcal
   Bílkoviny 9,5 g
   Uhlohydráty 69,9 g
   - z toho cukry 63,9 g
   Tuky 8,8 g
   - z toho nasycené tuky 7,4 g
   Sodium 0,307 g
   Vláknina 0,2 g
   Podíl soli 0,781 g

   Bez lepku. Obsahuje mléčné složky.

   Země původu:
   Velká Británie

   Hmotnost 250 g
   Dostupnost: (9 ks) Na skladě
   Můžeme doručit do
   20.3.2019
   • Cena:
   • 136 Kč
   • Drink Me Chai Chai Latte Máta dóza 250 g
   •           (1)
  • Když budete mít chuť na něco nevšedního, tento drink s osvěžující příchutí máty je to pravé.

   Vychází ze staleté tradice čajových nápojů s mlékem, které znali už staří Indové. Dnes si snadno můžete takový nápoj připravit v moderní úpravě: stačí 3–4 lžičky vsypat do hrnku, zalít 90 ml horké vody a 90 ml horkého mléka a dobře zamíchat. Pro obzvláště lahodnou chuť celý nápoj ještě našlehejte frapovačem nebo napěňovačem.

   A klidně si ho mohou dát i vegetariáni a ti, kteří mají bezlepkovou dietu.

   Složení:
   cukr, sušené odstředěné mléko, rostlinný tuk z kokosového oleje, sušený glukózový sirup, extrakt z černého čaje (1,8 %), dextróza, barviva: karamel, maltodextrin, zahušťovadla: celulósa,kaseinát, ochucovadla, mátový extrakt (0,15%), stabilizátor (E451).

   Návod k přípravě – teplá varianta:
   3 čajové lžičky prášku vsypte do šálku, nalijte 200 ml teplé vody nebo mléka a dobře zamíchejte. Parní tryskou kávovaru provařte, našlehejte pěnu a servírujte.

   Návod k přípravě – studená varianta:
   do nádoby frapovače nalijte 100 ml mléka, přidejte 5 kostek ledu a 4 kávové lžičky prášku. Frapujte 20-30 sekund. Připravíte 300 ml krémového nápoje. Přelijte do sklenice, včetně kostek ledu, přidejte jumbo brčko a servírujte.

   Nutriční informace (na 100 g)
   Energetická hodnota 451 kcal
   Bílkoviny 7,6 g
   Uhlohydráty 70,5 g
   - z toho cukry 59,4 g
   Tuky 15,3 g
   - z toho nasycené tuky 13,8 g
   Vláknina 0,7 g
   Sodium 0,334 g
   Podíl soli 0,849 g

   Bez lepku. Obsahuje mléko. Vhodné pro vegetariány.

   Země původu:
   Velká Británie

   Hmotnost 250 g (10,5 porce)
   Balení dóza 250 g
   Dostupnost: (4 ks) Na skladě
   Můžeme doručit do
   20.3.2019
   • Cena:
   • 136 Kč
   • Drink Me Chai Chai Latte Mango dóza 250 g
   •           (1)
  • Můžete jím začít nebo skončit den – Drink Me Chai s příchutí manga vás vždy naladí do pohody s nádechem exotiky.

   Nápoj tvoří luxusní směs černého čaje, mléka, cukru a přírodního aromatického koření. Příprava je jednoduchá: stačí 3–4 lžičky vsypat do hrnku, zalít 90 ml horké vody a 90 ml horkého mléka a dobře zamíchat. Pro obzvláště lahodnou chuť celý nápoj ještě našlehejte frapovačem nebo napěňovačem.

   A dobrá zpráva: nápoj ocení i vegetariáni a ti, kteří se vyhýbají lepku.

   Návod k přípravě – teplá varianta:
   3 čajové lžičky prášku vsypte do šálku, nalijte 200 ml teplé vody nebo mléka a dobře zamíchejte. Parní tryskou kávovaru provařte, našlehejte pěnu a servírujte.

   Návod k přípravě – studená varianta:
   do nádoby frapovače nalijte 100 ml mléka, přidejte 5 kostek ledu a 4 kávové lžičky prášku. Frapujte 20-30 sekund. Připravíte 300 ml krémového nápoje. Přelijte do sklenice, včetně kostek ledu, přidejte jumbo brčko a servírujte.

   Nutriční informace (na 100 g)
   Energetická hodnota 457 kcal
   Bílkoviny 8,5 g
   Uhlohydráty 69,4 g
   - z toho cukry 62,8 g
   Tuky 15,9 g
   - z toho nasycené tuky 13,9 g
   Vláknina 0,9 g
   Sůl 0,9 g

   Obsahuje mléčnou složku. Vhodné pro vegetariány.

   Země původu:
   Velká Británie

   Hmotnost 250 g
   Balení dóza 250 g
   Dostupnost: Vyprodáno
   Můžeme doručit do
   • Cena:
   • 136 Kč
   • Drink Me Chai Chai Latte Koření dóza 250 g
   •           (1)
   • Tip
  • Luxusní směs černého čaje

   • luxusní směs černého čaje, mléka, cukru a přírodního aromatického koření.
   • Vhodné pro vegetariány. Obsahuje mléčnou složku.
   • Každým douškem se prolíná chuť skořice, zázvoru či hřebíčku.

    

   Nutriční informace (na 100 g)
   Energetická hodnota 456 kcal
   Bílkoviny 8,3 g
   Uhlohydráty 70,3 g
   - z toho cukry 64,5 g
   Tuky 15,5 g
   - z toho nasycené tuky 13,9 g
   Vláknina 0,7 g
   Sůl 0,9 g   Země původu:
   Velká Británie

   Hmotnost 250 g
   Balení dóza 250 g

    

   Více o značce dmch

   Dostupnost: (6 ks) Na skladě
   Můžeme doručit do
   20.3.2019
   • Cena:
   • 136 Kč
   • Lynch Foods Hot Apple Horký javor dóza 553 g
  • Ochutnejte hřejivý horký nápoj s nezvykle příjemnou chutí a vůní.

   Horký javor vás vytrhne z nudy teplých nápojů, které běžně pijete. Po nedělní mrazivé procházce či venčení pejska, večer na zklidnění před spaním, na chatě anebo prostě jen tak - pro dobrou náladu. Tři, dva, jedna – příprava je tak snadná, že ji zvládnete i po náročném dni.

   horkých dnech lze připravit osvěžující chladivou variantu s ledem.

   Nápoj obsahuje výtažek z javorové mízy a směs přírodního koření. Bez umělých aromat a barviv.
   Výrobce: LYNCH FOODS, Kanada.

   Jediná 100% originální kanadská receptura. První svého druhu v ČR.

   Výživové údaje (na 100ml): energetická hodnota: 189 kJ / 45 kcal, tuky 0g, z toho nasycené mastné kyseliny 0g, sacharidy 11g, z toho cukry 10,5g, bílkoviny 0g, sůl 0,03g.
   Alergeny: Neobsahuje žádné alergeny.

   Dostupnost: Na skladě
   Můžeme doručit do
   20.3.2019
   • Cena:
   • 203 Kč
   • Lynch Foods Hot Apple Horká brusinka dóza 553 g
  • Horká brusinka - skvělá rychlovka na zahřátí, když se vrátíte promrzlí domů.

   horkých dnech lze připravit osvěžující chladivou variantu s ledem.

   Její příprava je snadná, šálek lahodné chuti obsahující výtažek z brusinek a směs přírodního aromatického koření bude na stole cobydup. Bez umělých aromat a barviv.
   Pití pro malé i velké, které vám přinese i něco pro vaše zdraví.
   Jediná 100% originální  kanadská receptura. První svého druhu v ČR.
   Výživové údaje (na 100ml): energetická hodnota: 189 kJ / 45 kcal, tuky 0g, z toho nasycené mastné kyseliny 0g, sacharidy 11g, z toho cukry 10,5g, bílkoviny 0g, sůl 0,01g
   Alergeny: Neobsahuje žádnjé alergeny.
   Dostupnost: Na skladě
   Můžeme doručit do
   20.3.2019
   • Cena:
   • 203 Kč
   • Lynch Foods Hot Apple Horká hruška dóza 553 g
  • Překvapte svou rodinu, přátele nebo návštěvu horkým nápojem, který si zamilují.
   Horká hruška má jemnou chuť i vůni ovoce, které důvěrně znáte.  Prohřeje tělo, potěší duši – a to vše bez kofeinu a alkoholu, takže je opravdu pro každého.

   horkých dnech lze připravit osvěžující chladivou variantu s ledem.

   Stačí nasypat 2-3 čajové lžičky prášku do šálku, zalít horkou vodou, zamíchat a servírovat. Obsahuje výtažek z hrušek, směs přírodního aromatického koření a vitamin C. Bez umělých aromat a barviv.
   Výrobce: LYNCH FOODS, Kanada.

   Jediná 100% originální kanadská receptura. První svého druhu v ČR.

   Výživové údaje (na 100ml): energetická hodnota: 189 kJ / 45 kcal, tuky 0g, z toho nasycené mastné kyseliny 0g, sacharidy 11g, z toho cukry 10,5g, bílkoviny 0g, sůl 0,03g
   Alergeny: Neobsahuje žádné alergeny.

   Dostupnost: Na skladě
   Můžeme doručit do
   20.3.2019
   • Cena:
   • 203 Kč
   • Lynch Foods Hot Apple Horké jablko dóza 553 g
   •           (1)
   • Tip
  • Připravte si přímo v pohodlí domova legendární nápoj, který znáte z kaváren nebo horských barů. „Jablíčko“ zahřeje celou rodinu, potěší děti i babičku a provoní váš dům i byt. Dozdobte šálek plátkem jablka či citronu a užijte si hezké chvíle třeba po zimní procházce.
   Výtažek z niagarských jablek a pečlivě zvolená směs přírodního koření tvoří nenapodobitelnou chuť kanadského originálu a navíc obsahuje vitamin C. Bez umělých aromat a barviv.
   Výrobce: LYNCH FOODS, Kanada.

   Jediná 100% originální receptura s tradicí v Kanadě od roku 1942. První svého druhu v ČR.
   Výživové údaje (na 100ml): energetická hodnota: 189 kJ / 45 kcal, tuky 0g, z toho nasycené mastné kyseliny 0g, sacharidy 11g, z toho cukry 10,5g, bílkoviny 0g, sůl 0,03g
   Alergeny: neobsahuje žádné alergeny.
   Dostupnost: Na skladě
   Můžeme doručit do
   20.3.2019
   • Cena:
   • 203 Kč
   • 1 z 2
  • GUSTO ORGANIC FIERY GINGER WITH CHIPOTLE
    
   Ohnivý zázvor s uzenou papričkou. Tento vyjímečný nápoj s plnou, kořeněnou chutí je pro každého, kdo hledá něco nového, kdo je přesycen chutí běžných limonád, a kdo dovede ocenit exotiku.
    
   Pro jeho výrobu se používá BIO zázvor z Číny, Indonésie a Nigérie, na dochucení agáve z Mexika. Je skvělý samotný i s kvalitní vodkou nebo rumem.
    
   Balení: 275 ml
    
   Upozornění: Usazenina není na závadu! Uchovávejte v chladu, suchu, mimo dosah dětí a slunečního záření.
    

    
   Výživové údaje:
    
    
    100 ml
    150 kJ / 36 kcal
    <0,1 g
    <0,1 g
    9 g
    9 g
    <0,1 g
    <0,1 g
    
    
   Složení: pramenitá voda, bio agáve nektar, bio zázvorová šťáva (3 %), bio jablečná šťáva (z koncentrátu), látka zvýrazňující chuť bio erythritol, bio citronová šťáva (z koncentrátu), aroma zázvor a chipotle (uzená chilli paprička).
    

    
   Jemný perlivý nápoj v kvalitě BIO, s příchutí ohnivého zázvoru a chilli.
   Dostupnost: Na skladě
   Můžeme doručit do
   20.3.2019
   • Cena:
   • 55 Kč
   • Gusto Organic Sicilian Blood Orange 275ml
  • GUSTO ORGANIC SICILIAN BLOOD ORANGE
    
   Na svazích evropské nejaktivnější sopky rostou sady pomerančovníků s kořeny čerpajícími cenné živiny hluboko z prastaré vulkanické zeminy. Když se k nim přidá křišťálově čistá voda z hrabství Devon v jihozápadní Anglie, vznikne nápoj, který se dá popsat jako "super orange blast".

   Ochutnejte, a už nikdy nebudete chtít jinou pomerančovou limonádu.
    
   Balení: 275 ml
    
   Upozornění: Usazenina není na závadu! Uchovávejte v chladu, suchu, mimo dosah dětí a slunečního záření.
    

    
   Výživové údaje:
    
    
    100 ml
    150 kJ / 36 kcal
    <0,1 g
    <0,1 g
    9 g
    9 g
    <0,1 g
    <0,1 g
    
    
   Složení: pramenitá voda, bio agáve nektar, bio šťáva z červeného pomeranče 23 % (z koncentrátu), bio jablečný džus (z koncentrátu), celé drcené pomeranče, látka zvýrazňující chuť bio erythritol, bio citrónová šťáva z koncentrátu, aroma červený pomeranč.
    

    
   Jemný perlivý nápoj v kvalitě BIO. S příchutí červeného pomeranče.
   Dostupnost: Na skladě
   Můžeme doručit do
   20.3.2019
   • Cena:
   • 55 Kč
  • GUSTO ORGANIC LEMON ENERGY
    
   Jedinečný přírodní nápoj pro doplnění energie, vitality a podporu koncentrace – doslova přírodní energy drink. Obsahuje výhradně přírodní přísady – guaranu, sibiřský ženšen a astragalus. Výsledkem je unikátní směs představující skvělou alternativu chemickým energy drinkům.
   Jemný perlivý nápoj s vysokým obsahem kofeinu (32 mg/100 ml) v BIO kvalitě. Není vhodné pro děti, těhotné a kojící ženy.
    
   - Citronová šťáva z celých rozmačkaných plodů
   - Guarana pro přírodní stimulaci
   - Astragalus a sibiřský ženšen pro posílení vitality
   - Slazené agáve, grepem a jablečným džusem
    
    
   Balení: 250 ml
    
   Upozornění: Není vhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Usazenina není na závadu! Uchovávejte v chladu, suchu, mimo dosah dětí a slunečního záření.
    

    
   Výživové údaje:
    
    
    100 g
    171 kJ / 41 kcal
    0,1 g
    0 g
    9,6 g
    8,7 g
    0,2 g
    0 g
    
    
   Složení: pramenitá voda, bio agáve nektar, bio ovocné šťávy z koncentrátů (jablko 18 %, bílé hrozny 17 %, citrón 5 %), bio celé drcené citróny 3 %, bylinné extrakty (guarana, bio sibiřský ženšen), esenciální olej z bio citrónu.
    

    
   Jemný perlivý nápoj s vysokým obsahem kofeinu (32 mg/100 ml) v BIO kvalitě. Není vhodné pro děti, těhotné a kojící ženy.
   Dostupnost: Na skladě
   Můžeme doručit do
   20.3.2019
   • Cena:
   • 55 Kč
   • Gusto Organic Original Energy 250ml
  • GUSTO ORGANIC REAL COLA
    
   Gusto Cola je nápoj pro osvěžení a doplnění energie vytvořený výhradně z přísad přírodního původu. Základem jsou africké cola ořechy, vanilka, limetka, citrón, pomeranče a neroli, které jsou doslazené pouze agáve a erythritolem. Žádná umělá sladidla, žádný rafinovaný cukr, žádné konzervanty. Jen jemná přírodní chuť opravdové koly.
    
   - Nápoj z opravdových afrických ořechů cola v BIO kvalitě
   - Slazené agáve
   - Dochucené přírodní vanilkou, citrusy a speciální směsí koření
   - Méně kalorií než běžná kola
   - Žádná umělá sladidla, rafinovaný cukr nebo kyselina fosforečná
    
    
   Balení: 275 ml
    
   Upozornění: Usazenina není na závadu! Uchovávejte v chladu, suchu, mimo dosah dětí a slunečního záření.
    

    
   Výživové údaje:
    
    
    100 g
    142 kJ / 34 kcal
    <0,1 g
    <0,1 g
    8,5 g
    8,5 g
    <0,1 g
    <0,1 g
    
    
   Složení: pramenitá voda, bio Fairtrade agáve nektar, látka zvýrazňující chuť bio erythritol, bio karamel, bio citrónová šťáva z koncentrátu, aroma, extrakt z ořechů cola, bio Fairtrade vanilkový extrakt, esenciální oleje z bio citrónu, bio pomeranče, bio limetky, bio neroli, bio skořice, bio muškátového oříšku a bio koriandru.
    

    
   Jemný perlivý nápoj se směsí koření a extraktu z afrických ořechů cola v BIO kvalitě. Se sladidlem. Bez umělých složek, konzervantů a kyseliny fosforečné.
   Dostupnost: Na skladě
   Můžeme doručit do
   20.3.2019
   • Cena:
   • 55 Kč
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.