Theragun G2PRO-EU, Masážní přístroj

Kód: G2PRO-EU
Tip
Značka: Theragun
14 925 Kč
Na objednávku

Patentovaný systém Theragun G2PRO je revoluční přístroj pro rázovou terapii s dobíjecími bateriemi.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Detailní popis produktu  Theragun G2PRO-EU, Masážní přístroj

Patentovaný systém Theragun G2PRO je revoluční přístroj pro rázovou terapii s dobíjecími bateriemi. Tento vylepšený model s ergonomičtějším designem a vyšší výdrží baterie, poskytuje sportovcům dokonale přesný masážní nástroj, který je speciálně navržen tak, aby zprostředkoval rychlou aktivaci a regeneraci svalů. Odborníci hovoří o Theragunu doslova jako o "revoluci ve snížení svalového tonu".

S pomocí rázové terapie můžete snížit časté bolesti svalů a kloubů, zmírnit křeče, uvolnit bolestivé body ve svalech (myogelózy) a zlepšit kloubní rozsah sportovce. Theragun se využívá i při léčbě jizev. Uživatelé si mohou vybrat ze čtyř úhlů nastavení pro lepší zacílení terapie.

Použití Theragunu

S hmotností 900 gramů a celkovou délkou 22 cm je Theragun G2PRO lehce přenosný a snadno použitelný pro kohokoliv. Sportovci by měli nový Theragun G2PRO aplikovat pomalu s lehkým tlakem. Doba aplikace v jedné lokalitě se doporučuje 60 až 90 sekund, přičemž celkový čas na terapii celého těla by neměl přesáhnout 15 minut. Terapii mechanickým vlněním s Theragunem si můžete dopřát dvakrát až třikrát denně. Nepoužívejte G2PRO na hlavu, otevřené rány, oblast genitálií, štítné žlázy, v oblasti kostních výstupků ani v místě lymfatických uzlin. Pokud si nejste jisti použitím, poraďte se se svým teraputem. 

Váš G2PRO je standardně dodáván s:

  • 1 kvalitní ochranný kufřík
  • 1 standardní koule AmpBIT
  • 1 velký míč AmpBIT
  • 1 kužel AmpBIT (pro hluboké tkáně)
  • 1 tlumič AmpBIT (pro kosti a citlivé oblasti)
  • 2 dobíjecí baterie LithiumTech
  • 1 lithium-iontová nabíječka

 

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shopteťák.cz